Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iWatch 2 прототип – от ADR Studios


arm11

Recommended Posts

ADR Studios отново предлагат на нашето внимание техният пореден Apple прототип. този път става въпрос за iWatch. Според тях, това е бъдещето на часовниците.

Новия iWatch е като бижу, точно като представения преди време iPhone SJ, за който писахме.

Ето и някои снимки:

iwatchres.png

iwatchsrgf.jpeg

2012-01-29-02.00.37-am.png

69445-500.png

69440-500.png

Редактирано от arm11
  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе, тия верно ли си вярват, че "това е бъдещето"? Дигиталният часовник никога няма да измести механичния, това е пределно ясно, каквото и да го правят никога няма да има елегантността и чара на ръчния механичен часовник!

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако го направят с соларна или някакъв друг тип батерия би боло яко, но ако ме карат да го зареждам ме губят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако го направят с соларна или някакъв друг тип батерия би боло яко, но ако ме карат да го зареждам ме губят.

И как го виждаш тва със соларната батерия като през повечето време ще ти е под ръкава, а зимата дори няма до го вадиш освен да си видиш часа и да разбереш, че отново е спрял?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sorry за лошия пример със соларната батерия. Исках да кажа, че часовника трябва да е с някаква батерия, която да не я зареждам всяка седмица или месец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би ако направят часовника (Механизъм Eco-Drive)

Часовникът никога не се нуждае от смяна на батерия, тъй като се зарежда от светлина ( слънчева и изкуствена ). Ако часовникът е на тъмно и няма достъп до светлина продължава да работи със същата точност до 6 месеца.

Редактирано от maNcHeSteRUTD
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прототипът е страхотен и попада право в целта! Кой вече купува дреболийките на Apple,в смисъм музикалните плеъри...!? Никой,защото те са морално остарели! Това дава нов импулс на тези дреболийки в цялостното портфолио на компанията! Тука виждам,че има много тесногръди хора! Кой ще го купува,кой ще го хареса!? Как кой...ученици,студенти,спортисти,хората с активен профил на живот! Я си представете някой от по-известните спортисти с рекламен договор! Ще се продава като топъл хляб!

Какво да кажа пък за изказванията за механичните часовници....Аз съм изключителен фен на швейцарските чудеса! Те не са просто часовници...те са произведения на изкуството!

А сега да ви попитам как си представяте един средностатистически студент с часовник за....да речем две,три хиледарки! Защото това е мизата на качествените изработки! Малко трудничко.....

Apple затова са номер едно,защото са новатори и ентусиасти...хора които нямат граници на мисленето....Такива мисле четох и при излизането на IPhone ,и при излизането на iPad ....Хайде стига моля ви се:)

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се впише прекрасно в Apple колекцията ми :)

И Мак чакам вече.

Интересно какъв iCar ще направят :tooth:

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е как какъв? В сътрудничество с Мерцедес и AMG - iAMG, може и BMW - MiPower ;)

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи купил съм един парцел в полите на Витоша и от две години чакам тия от Apple да изкарат iHome, че да си я поръчам. Ама нещо се бавят де*а и ако е ФЗ няма да мога да си влизам, трябва да чакам ънлок. :tooth:

Сега сериозно, цветен дисплей на китката ми - това просто няма как да стане! А и как реши, че всеки средностатистически студент трябва да носи швейцарски часовник? Още повече как си представяш тоя плексиглас да е алтернатива за тези, които не могат да си позволят истински часовник? Стига това освен някое хлапе в основното училище, никой друг няма да си го купува.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както каза колегата по-горе, това сме го слушали до втръсване и за 3GS И ЗА 4... Говорите обаче за един от хилядите прототипи (рисунчици)така, че не виждам какъв е смисъла ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички адски се палят и коментират един продукт, който е творение на фирма, която май дори и не работи за или със Apple. Да, правят интересни дизайни на интересни устройства, но ги правят изцяло за фенове. Колкото и слабо да съм запознат с творенията на Apple, дизайна им винаги е бил секретен/таен (макар и да има течове от време на време) до момента на представянето на дадения продукт. Просто не виждам смисъл от цялата тази драма :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако този , часовник има gsm. функция в него и добавят малка тапа(хендсфри) с блуту... като аксесоар, и не дай си боже му се добавят медицински функции (мерене на кръвно:)))) и температура на тялото , това е моят нов часовник , ти е**а и смешните механични часовници аз пък никога не съм им бил фен !!! Голям праз като изостава или избързва с 10 секунди на година , ще ме разбиете , ако ценичката е добра направо ще кърти хем телефон хем часовник писнало ми е да гледам механични часовници , тук може и да си сложиш собствена темичка или УОЛпепЪрче :))) А пък ако има и теми с механични стрелки ще можеш да си го направиш да изглежда като Rolex за 20000 лв. :))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

breal, ти Rolex на живо виждал ли си? Май вярно си на около 15 +/- :)

Като поотраснеш и се поошлайфаш, друга песен ще запееш ;)

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...