Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Zeppelin - промяна на логото на оператора.


Grievous

Recommended Posts

Zeppelin е най-добрия начин, да промените логото на оператора по ваш избор. С изтеглянето на Zeppelin получавате предварително зададени лога. Разбира се, ако не ви допадат, може да ги смените със свои, като спазвате точно именуванието им.

Папките с логата, които вървят в пакет с Zeppelin може да намерите в Library/Zeppelin. Ненужните може да изтриете и да оставите тези, които ползвате или сте си направили. По- долу давам линк с логата на форума, Мтел, Глобул и Виваком.

Лого се задава от Settings/Zeppelin/Theme.

Zeppelin 2.0.2 | BGLogos

7939abeeb29fe8a0.PNG1c926f4880852624.PNG

Ето и как изглеждат трите сменени лога:

8965a7f2d7034d9f.PNG

849d8f9a95a9c8a4.PNG

9b63b522d4d95ac0.PNG

За да се появи приложението в Settings, трябва да имате инсталиран PreferenceLoader от Cydia.

Ако имате проблем и не се виждат логата, трябва да направите следното. Отваряте WinSCP и задавате права mobile на папката.

С десен бутон на папката и Properties. Това с WinSCP под уИНДОУС

32070428.png

Може и през iFile с тази нагласа.

4e434e337d4f4d86.PNG

П.С. Инсталацията на Zeppelin е безобидна и не причинява странични ефекти. Казвам го, защото след като я деинсталирах, логото ми се върна както си беше. Използвам bundle.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 115
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    28

  • Grievous

    8

  • simba4

    7

  • Marian_Marinov

    5

imageesnf.jpg

imagewas.jpg

Имената на логотата трябва да са @2x. Owner на папките трябва да e mobile.

Ето още един линк:

Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до : Понеделник 13.02.12. Файл : Zeppelin_BG_Logos.rar

Линк за сваляне : http://dox.bg/files/dw?a=fbf9e7f59d

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имената на логотата трябва да са @2x. Owner на папките трябва да e mobile.

Нещо не сващам ?

При не става, директорията е Library/Zeppelin, папката се казва mobile, файловете са взети само на Мтел, a имената са както при другите папки:

black.png

black@2x.pmg

etched.png

etched@2x.png

и така и с silver.

Къде греша?

Редактирано от davidabg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С десен бутон на папката и Properties. Това с WinSCP под уИНДОУС

32070428.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не папката да се казва Mobile a правата на Owner да е на Mobile. След това от архива който е даден, слагаш след всяка двойка по един "х" отзад и си ти. При мен стана :smile: И като гледам, това което си написал, едното ти е pmg ? Дано е печатна грешка :smile:

П. П. Това е наистина лесна смяна на логото. Браво

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Именувах и архивирах всички лога в началото. Включват трите оператора и това на форума BGiPhone.com.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли начин без Pc?

Едит: Да, има чрез ifile и така си и бяха, но пак не става :@

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто теглите новия линк на Grievous от първия пост през телефона, разархивирате където е описано и нищо друго не трябва да правите, даже файловете и папките са си направени на роот, мобиле и т.н :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Горе написах две прости стъпки през, които трябва да се мине. К'ви са тея ръководства не знам!

Ето едно семпло лого на BGiPhone: http://www.2shared.com/file/tgFuSV86/BGiPhone.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излезе ъпдейт на Zeppelin.

Версия 0.0.2 вече може да свалите от Cydia. В първи пост линка също е обновен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа и аз даже не погледнах какво е новото в новата версия, ама нали да сме в крак. Най-малкото ще е : Bug fix :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази си бачка супер. Какви са промените в новата !

Адашче, като имаш време направи едно лого на Вива с кръгчето отпред за по-старите телефони! :smile:

Логота за "старите" и "новите" телефони има в темата за смяна на логото

http://bgiphone.com/topic/286-%D1%81%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B0-%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0-%D1%81-%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BF%D0%BE-%D0%B8%D0%B7%D0%B1%D0%BE%D1%80/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Във репо http://bgwow.org/cydia съм го качил заедно със бг операторите. Не трябва да се копира нищо. Просто инсталирвате.

Ако някой иска да добавя други лога да пише.

Редактирано от ACEHOB
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- initial release е новото.

Досега не беше официална.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След дълки мъки по какъвто и да е начин не успявах да си сменя логото(геви и ментел) с тази програма ми се получи от раз :) Благодарско :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще е хубаво ако в следващите версии добавят и смяна на сигнала, на 3G и т. н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,направих всичко както е описано,но не ми излизат логата и искам да попитам дали има някакъв друг начин да променя папката на mobile,защото не мога да работя е WinSCP,имам Ifun box,става ли с него?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и през iFile с тази нагласа.

4e434e337d4f4d86.PNG

П.С. Инсталацията на Zeppelin е безобидна и не причинява странични ефекти. Казвам го, защото след като я деинсталирах, логото ми се върна както си беше. Използвам bundle.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През репото,което даде Асенов всичко е наред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Във репо http://bgwow.org/cydia съм го качил заедно със бг операторите. Не трябва да се копира нищо. Просто инсталирвате.

Ако някой иска да добавя други лога да пише.

Добавих репото , инсталирах , рестарт спрингбоард, и ..... safe mode , пак рестарт , пак safe mode (3 пъти) ... , деинстал от cydia и се оправи !! Тоя Zeppelin ли е проблема , моя Iphone 4 с 5.0.1 с 4.11.08 заключен към ментел ли е проблем ?? Просто ми е интересно?? Благодаря :(

Да уточня че проблема е с Zeppelin 0.0.8-8 . С другия работи - дето излиза без бормашина в CYDIA

Редактирано от jojoxxbgxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приложението е безплатно и както каза адаша, горе, може да се инсталира от репото на modmyi! Що се занимавате с глупости?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моето е инсталирано от modmyi, и пак съм в safe mode :(

П.П. След remove на Zeppelin, всичко си е на място. Явно ще слагам по-стара версия.

П.П.П Със файла от първия пост, всичко е наред.

Редактирано от mitkoiphone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...