Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iCaughtU Pro


Veselin Minchev

Recommended Posts

Идеята ми беше, че тия програмки не са до измислени. Не може Apple толкова да парадираха преди години за FindMyPhone, а програмката да може да се изтрие с един рестор. Преди години имаше една подобна програмка за Симбиан, която след инсталация не можеше да се изтрие почти по никакъв начин, дори и след преинсталация на ОС. Трябва да направят всеки телефон да е така обвързан с акаунта в iTunes, че каквото и да триеш, преинсталираш или ресторваш , да може да работи само с този акаунт. А ако решиш да продадеш телефона на друг, да можеш да го освободиш само през акаунта си. Така каквото и да става винаги ще имаш връзка с телефона си и ще можеш да го откриеш по всяко време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Плащаш, получаваш мейл, не плащаш, чакаш мейл. Тук работата е като AirBlue и Celeste. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако визираш моя 4S, платена ми е. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не не Кольо,има един комшия тук при мен за него става въпрос!

Малко по-нагоре в темата има пояснение,че трябва да имам инсталирани:Съвместимо е с iOS 4 и iOS 5.

Трябва да имате инсталирани Mobile Substrate и PreferenceLoader.

Това второто го нямам,а и незнам как да го инстална :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш го, просто не го виждаш. За да си по-сигурен влизаш в Cydia/Manage, горе в ляво Settings, преминаваш на Developer и ще го видиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,видях го!Ок просто трябва да има някакво обяснение, защо не изпраща имейл?

След цяла седмица лутане из настроки,най на края се получи,трябваше да въведа ето това репо:"cydia.xsellize.com"!След което я инсталирах на базата на това репо и се получи!Сърдечно благодаря на ВЕСЕЛИН МИНЧЕВ ,без неговата помощ нямаше да успея!Имейлите пристигат на секундата без закъснение,супер :).Благодаря и на този прекрасен форум,добре е че го има!!!

Редактирано от vankosmax
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само за инфото, линка в първи пост е от репото на xSellize.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Сега изпробвах програмата намерих я кракната в репото на Sinful,нямам никакви забележки.Снимката се изпраща след около 10 секунди,за съжаление координатите не са съвсем точни.При мен ми дава,че телефона се намира в сграда на съседната улица на около 500 метра,не е болка за умиране,но .... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Никой купил го не се е оплакал, явно трябва и аз... за да ми работи нормално. Въпреки това да попитам, освен проблема с изпращането на email-ли (на мен от xsellize ми праща когато си иска) имам и друг доста дразнещ. Апликацията нещо прецаква notification center-a и при получаване на съобщение полудява (зацикля сигнала). Някой от двата да се проявяват на платената версия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последната версия е уникално подобрена. Няма и 30 секунди и мейла пристига. Да, точно за платена говоря. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

А аз рещих да я пробвам как действа вкарах кода норочно няколко пъти и сега пише iphone is disabled connect to itunes някои знае ли как се оправя. от ifunbox i itunes и отвсякаде имам достъп до файловата система от компа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Включи телефона, държейки + бутона, после влез в сидиа и я изтрий. Подсети ме довечера, да се поровя в коя папка пише паролите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрих я програмата от компютъра но не се получи нищо пробвах да изтрия май имаше една папка keychains или нещо подобно но отново не стана / Оправих се като влезнах в safe mode след това от lock screen пуснах камерата с онва бутонче след което вече взе да ми иска код за отключване въведох го и се получи но след това ми се наложи да го активирам отново със оригинална карта незнам защо ..... със gevey съм = странно но така се получи :smile:)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трил си кийчейн-а, какво очакваш? Така си разкарал и паролите за достъп до wi-fi и още бая неща. Онова с плюсчето за което ти писах е именно влизане в сейф моуд при буутване - така изобщо не зарежда мобайл субстрат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не цитирай последно мнение! Използвай бутона "Отговор".

всичко си е точно и пароли за wifi и всичко просто това ми беше за урок хихихих

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Снощи я сложих и телефона ми умря. Остана на ябълката и си загубих 2 часа в рестор, джейл и персонализиране.Да ви.... и програмата ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ясно, че кракнатата няма да работи, не е модната с новия субстрат. Горе ясно съм показал коя версия съм тествал.

С версия 2.6.3-1 имаше проблеми, но след като докладвах, нещата се оправиха с новия ъпдейт. Не ми пращаше мейл със снимка, а вместо това ги запазваше във var/mobile/iCaughtU Pro.

И за какъв чеп ми са там снимките, след като ми гепат телефона? :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук става нещо. Сутринта видях, че има ъпдейт и го направих. Сега гледам в Twitter, че преди 7-10 минути е пуснал нов. Супер, ама на мен ми дава инсталирана 2.6.8-1, а ъпдейта е за 2.6.7-2. По обратен ред ли е тръгнал? :D

mugununu.jpgjeqadeqy.jpg

Слагах ръчно една бета, но защо ми даде сутринта ъпдейт, ей това се чудя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Използвал ли си я тази версия ? Имало проблем са паролите и са върнали друга.

пп. Що не използваш tweetbot 3 яко е :tooth:

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...