Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple ще плаща по $15 на пострадали от антенагейт


arm11

Recommended Posts

iphone4-525-1.jpg

Притежателите на iPhone 4 в САЩ ще могат да искат от Apple по $15 компенсация за дефектната антена на смартфона, реши съдът.

Проблемът с антената беше частично решен от Apple още през лятото на 2010 г., когато компанията раздаде безплатни калъфи, които елиминират дефекта в iPhone 4.

Ръководството на Apple отричаше значимостта на проблема, но така или иначе „антенагейт” стигна до съда, където бе подаден колективен иск от засегнати потребители. В края на миналата седмица излезе предварителното решение, което дава право на американските потребители на iPhone 4 да изискват материална компенсация в размер на $15 или нов калъф от Apple.

Заявки от потребители ще се приемат в продължение на 120 дни на сайта www.iPhone4Settlement.com. Според CNET, право на компенсация имат 25 милиона души.

Източник - technews.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що ме самнява че някой прецака Apple с антената и ся те плащат.Не напразна съдят тамтунг :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що ме самнява че някой прецака Apple с антената...

и този някой изработи антените и без знанието на Apple ги сложи в телефоните им. Айде по-сериозно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с 25-те милиона юзъри няма да ги огрее. Скандалът гръмна на първия месец още - всички закупили след това да получат един среден. Никой не ги е млатил да си купуват телефон с дефект за който се знае.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях от първите закупили iPhone 4! Естествено получих и безплатен калъф,който обаче не използвам въобще! Телефонът ми работи супер и виждам приказките за антената като преекспонирани и доста преувеличени! Скоро ще навърши две години и нито за миг не съм останал разочарован! С нетърпение чакам новата генерация дизайн и естествено големи подобрения!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно бройките с проблеми са по малко от посочените

Епъл сами са сложили антените, но самсунг злоупотребиха с това и не напразно епъл ги съдят.Така е съд си дупка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само не знам CNET на какви се правят с тези изчисления за 25 милиона души с право на обезщетение. Право на обезщетение имат само тези, които са се включили на време в колективния иск срещу Apple. Така е в законите на всички бели държави.

Редактирано от Anton
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...