Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Cloud Connect Pro


johnnybravo

Recommended Posts

Точно така го правя,но ми отваря папка root...

Няма как да върна и да вляза в mobile

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малка хитринка :smile:

img3304zb.jpg

Иначе е Home Directory.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джони, как се сетва програмата да не отваря последната директория, а началния екран?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, но е нещо, което и мен ме дразни :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е супер с програмката. Особенно полезна като файл мениджър и отдалечен достъп. Приятна екстра - ремоте десктоп. Имам обаче един външен WesternDigital 2 Tb , който ми скъса нервите. Виждам го в програмата, но не мога да вляза в него и да го ползвам.

Някой да има решение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шернат ли е дискът и с каква файлова система е форматиран?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

EXT3, което е Linux формат, но с шерването е проблем. WD използват SAMBA за да емулират NTFS Drive, за да може Уиндоуса да го "вижда". Нямам други опции за шерване ( или поне не знам за тях)

Едит: Един рестарт на тъпия НАС оправи нещата. Всичко вече е достъпно.

Редактирано от Tarashev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Съжалявам за въпросите от серия тъпи. Не мога да се вържа към компа с 8-цата. Намира ми компа в локалната мрежа но не мога да се логна щото не ми разпознава паролата. Иначе го ивждам айпада в мрежовите устройства на бозата.

През easy connect ми дава permission denied но там си има и проблем с сървъра на бозата, че не седи логнат. Гледам им се оплакват за същото по форумите и нямат решение.

Ако го адна по ip ми Unreachable.

Предполагам яда е ,че съм с бтк и адреса ми е по dhcp. Ако някой има идея ще съм благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с 8-ца и Свиваком и нямам грижи. Сложи ли на РС-то програмката EasyConnect?

Редактирано от Tarashev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И без Easy Connect става по-принцип в локална мрежа!Той я има инсталирана...проблема е другаде!пробвай без парола да видим?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с 8-ца и Свиваком и нямам грижи. Сложи ли на РС-то програмката EasyConnect?

Да явно аз нещо бъркам. Easyconnect-a го сложих но той има проблем, че като се "впише" се разпада след няколко минути. Проблем на който няма решение според форума на Antecea, но постовете оттам са от 2011 г. Когао успее да се закачи като се опитам да се логна ми изписва permission denied, но share screen си работи и се логвам на компа.

И без Easy Connect става по-принцип в локална мрежа!Той я има инсталирана...проблема е другаде!пробвай без парола да видим?!

Да и аз така мисля. Махнах паролата на компа, но пак ми иска парола. Коя парола ми иска ?

Редактирано от shpeki
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правиш SMB шеринг без парола и това е!Аз с Windows 8 не съм боравил,но принципа трябва да е същия;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, аз съм олигофрена. Като съм пуснал шеринга на бозата съм му дал password protected. Изключих го и всичко се закачи. Тъп съм.

И аз съм с 8-ца и Свиваком и нямам грижи. Сложи ли на РС-то програмката EasyConnect?

Ти от друга мрежа по кое ип си достъпваш компа, това на вивакомския рутер ли ? Или ползваш easyconnect ?

пс 5900 ли е порта дето forward в тп-линка на бтк ?

Редактирано от shpeki
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Easy Connect ползвам. То не изисква никакви допълнителни настройки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление при мене е бъгав тоя easyconnect. Както и да е, странното, че съм направил forwarding на air video и при него всичко си бачка на 6 не зависимо от коя мрежа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам?Двете програми са с различни функции?!Какво значи бъгав?Купено ли ти е приложението?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да знам, че са различни но за тях се прави едно за да се достъпят отвън като нямам реално айпи forwarding във вивакомския рутер на порта който използват до настолния ми комп. Под бъгаво имам предвид:

After Easy Connect V2.0.1.4 (Beta) installed in my XP system, each time when I start my easy connect, it's status stay in "Not Running". After I click sign in, it says "Please wait while Easy Connect Signs In". But it stays in the status forever.

Cloud connect pro е купено, easyconnect е безплатно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо лично,но тръгнал си да правиш неща с рутер за 5 лв.!Помисли за смяна;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де,вземи си поне реално IP от Свиваком-това не е и екстра вече.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо лично,но тръгнал си да правиш неща с рутер за 5 лв.!Помисли за смяна ;)

Аа 5 лв, май 30 го виждах. Имам и врт54 ама него си го паза :)))

Добре де,вземи си поне реално IP от Свиваком-това не е и екстра вече.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Да, това май е най разумно вместо да губя време и нерви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

След последната инсталация, нещо не ще да ми се логва в Дропбокса. Някой друг с такъв проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ety7uja7.jpg

Всичко е направено както трябва, но и при мен греда.

u9agy5ev.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същото дава и при мен. Откакто флашнах с новия 6.1.4 стана сакатлъка. Не знам дали има нещо общо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...