Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple официално обяви медийно събитие на 7 Март


ML16

Recommended Posts

Някой май е изостанал с материала.Ако ъпнеш до по-нова OS вече не можеш да даунгрейднеш,освен до OS 4.Независимо дали имаш SHSH ще ти даде грешка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лошо... Значи да внимавам да не сбозя телефона с някое приложение от Cydia, че няма връщане назад...

@Grevious, май трябваше да си запазиш телефона, който върна в Канада!;) вече е адресирано лекарството;)

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста Updates са се натрупали за по-малко от 24 часа :)

screenshot20120308at104.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 5.1 iPad 2 няма personal hotspot, явно е само за новия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста Updates са се натрупали за по-малко от 24 часа

screenshot20120308at104.png

Ти гледай какво ще става до седмица!;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с 4G-то е шашма.До колкото видях на една от снимките не пише 4G,а LTE

Това с 4G-то вече на няколко сайта е довело до страшни дебати, а всъщност какво излиза - телефонът просто се е вързал към HSPA+ мрежа (където има покритие).

"Currently both HSPA+ and LTE are termed as 4G technologies by the industry."

Цитатът е от Wikipedia

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

LTE-то е на 700Мhz и на 2100Mhz, което за Европа не е стандарт. Тук стандартът за момента е LTE на 2.6 GHz и евентуално се очаква и стандарт за 1800 MHz и за 900 MHz. Така че, iPad 3 никога няма да работи на LTE в Европа.

Редактирано от veravera
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, ама на мен не ми направи добро впечатление, че една дума нямаше за Джобс.......

Абсолютна глупост от страна на Кук и компания!

И аз се подразних от това, въпреки че не ме засяга лично.

Биваше да го почетат по някакъв начин!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля , че WiFi + 4G , ще работи и под 3G стандарта?

http://www.apple.com/ipad/specs/

Да, ще работи и на 3G и то доста добре. Има Dual Carrier HSPA+, което е 42Mbps. Само не знам колко са операторите, които предлагат подобна услуга.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз само не разбрах дали АТВ излиза другата седмица или не щото мисля да си го поръчам още и ми разрешава. А за айпада ми казва пре ордър? а и нещо друго което не ми стана ясно от кий нота дали тва ся е трето поколение АТВ или е просто софтуерен ъп :) т.е. АТВ-то има ли новия А5Х чип или не :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютна глупост от страна на Кук и компания!

И аз се подразних от това, въпреки че не ме засяга лично.

Биваше да го почетат по някакъв начин!

Според мен е нормално да не го споменават, защото реално погледнато няма причина да го правят. Все пак инвеститорите трябва да разберат, че компанията продължава да се развива, а не буксува около смъртта на гениалния си лидер. Евентът беше с цел представяне на нов(и) продукт(и), а не прекланяне пред Стив Джобс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Apple потвърди, че новия iPad няма да работи на всички LTE мрежи в Европа.

LTE мрежата на AT&T работи на 700MHz и 2.1GHz. За съжаление, повечето LTE мрежи в Европа работят на 800MHz или 2.6GHz.

Тоест ще работи само на 3G

Източник: iclarified

Някой да знае новата мрежа на м-тел на какви MHz е?

Edit:

Пилотна LTE мрежа в България пусна Мобилтел от 1 януари 2012 година. Ериксон ще тества първа възможностите на мрежата от ново поколение на телекома, която работи на 1800 MHz.
Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

T.e. какво излиза? Ако си взема "новия" iPad, каква ще е най-високата скорост, която бих могъл да постигна с нашенските мрежи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новия има Dual Carrier HSPA+ (Dual carrier High Speed Packet Access Plus) технологията осигурява максимално достижима скорост 42.2 Mbps за download и 5.76 Mbps за upload (Мтел)

ПП. LTE-то на Мтел е със същата скорост на даунлоад но с 14.4 за ъплоад. Разликата е само в latency.

iPad 2 няма Dual Carrier HSPA+, и двете са 3G но стария е до 7 новия до 42 Mbps ;)

Редактирано от trader
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А 3G-то на Мтел достига 42 Mbps (на доста лимитирани места, разбира се)...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих да тествам новият iPad и мога да кажа, че ако имаш iPad 2 въобще не си заслужава ъпгрейд. Да, променили са доста неща, но като цяло експириънса е същия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...