Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с MAIL на Iphone


ypetrov

Въпрос

Здравейте!

Отскоро ми се появи следния проблем: Настроил съм си MAIL акаунтите на иконата на MAIL да си се стартират от там.

Мейлите са ми в Gmail и друг личен домейн, който също е там. За това бях писал в една друга тема. Включени са ми навсякъде

IMAP достъпа. От около седмица, когато си вляза в мейла, той се зарежда донякъде и след това ми се появява черен екран и излиза от мейла. Понякога успява да се зареди и прочете получените мейли, но като постои малко сам се появява черния екран и излиза. С 2.2.1 съм го ползвал много и не съм имал такива проблеми. Дали е от 3.1.2 или нещо друго. Като си вляза през сафарито, нямам такива проблеми. Има ли значение, че съм с къстъм на АВЕЛИКИ и трябва ли да си сложа оригинален и след това по процедурата. Дайте съвет, че това с мейлите е голяма глезотия и много я ползвам.

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Щом си с кастъм, проблема не е типичен. Пусни youtube, и ако имаш проблем и с него, то инсталирай pushfix от сидиа(проблема по принцип е характерен САМО за телефоните джейл-нати с blackra1n).

Естествено пиши отзиви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Отваря ми youtube но на някои клипове ми казва, че не може да ги плейва. Не знам това проблем ли е. Повечето си вървят безпроблемно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вижте при мен какво се получава в поща, която е към BTC или както там се казват вече.

Няма никакви други папки освен тези и като искам да изтрия съобщение ми казва "Unable to move message.The message could not be moved to the mailbox trash."

Някой да се е сблъсквал с подобен проблем?

Интересното е, че това става на два различни телефона :eek:

e65cc29235c708de99095273f0a74467

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,

отскоро attachment файловете ми ги дава като winmail.dat и не мога да ги видя камо ли да ги прочета.

Найистина не мога да разбера какво стана. това ми годава от няколко дни.

Някакви идеи?

Фирмуер 3.1.2 iPhone 3GS ФО.

---------- Post added at 16:19 ---------- Previous post was at 16:17 ----------

Вижте при мен какво се получава в поща, която е към BTC или както там се казват вече.

Няма никакви други папки освен тези и като искам да изтрия съобщение ми казва "Unable to move message.The message could not be moved to the mailbox trash."

Някой да се е сблъсквал с подобен проблем?

Интересното е, че това става на два различни телефона :eek:

e65cc29235c708de99095273f0a74467

при мен в пощенската кутия съм изтрил всичко в кошчето - също, но като погледнах в директорията имах мейли от доста време. Изтрих ги ръчно.

/var/mobile/Library/Mail/POP-jeliazko.ivanov@mail.com/INBOX.mbox/Messages

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...