Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IMO Instant Messenger


Grievous

Recommended Posts

e3c5a5f65621c329.jpg

Макар и безплатна IMO Instant Messenger заслужава внимание. Много потребители се оплакват от липсата на качественно уведомление в Skype. Е, тук проблема е решен.

С помощта на IMO веднага ще бъдете уведомени за налично съобщение в Skype, Facebook, MSN, GTalk и други. От известно време я ползвам и съм доволен, много лека за ползване. Никога не пропускам досадници. ;)

Съвместима с iPhone, iPod Touch, и iPad. Изисква iOS 3.1 или по-висока.

0cd49b25166f311b.PNG5651d097478c6d11.PNG

9a52e3ec641602ce.PNGfd30254f75fe651a.PNG

appstore.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази никога не ми е крашвала, за разлика от скайп ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази за разлика от Скайп до колкото видях на пръв поглед има и за изпращане на снимки още не съм тествал. Полезно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, изпраща без проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От скайп към имо мисля че не може. Не съм пробвал от имо към имо :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само снимки и видео, не и към скайп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Полезна е. Но има един недостатък - добавя и блокираните абонати отново в контакт листа. Или само при мен е така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А сега нормализирай профила си и го въведи в ред!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Постоянно ли държи онлайн?В смисъл,ако си се логнал и акаунта е на ON?Няма начин да се задава време и автоматично да изключва?Като IM+ Pro примерно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеца по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Някой може ли да ми каже, защо все ми чезне аватара и как да го закова?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бъгава е последната. Освен аватара, бави нотификациите, започна като скайп да връща изтрити разговори/изтрити юзъри и т.н. Аз не бих се мъчил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Здравейте.

И аз от доста време забелязвам, че IMO бави съобщенията. Пиша и след определено време ги получават, което супер много дразни.

А от днес имам друг проблем - немога да вляза в акауна си на Скайп, чрез IMO. Изписва ми ето това:

6165783N.png

На какво може да се дължи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От известно време насам, ИМО се срива редовно, изхвърля от акаунти и т.н. Поредните, които се усраха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май има нещо такова за съжаление :(

Отначало работеше без никакви проблеми, а сега го направиха с хиляди ненужни глупости и започна да се скапва :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има официално съобщение на Facebook страницата на Imo че нямат достъп до сървъри на Skype или нещо такова,и че не се очаква въобще да имат :(((

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно :(

Ще стане както навремето със IM+

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

We are unable to support Skype due to our inability to connect to their servers. We don't know if we will be able to support Skype any time soon as it depends on factors out of our control.

Дам, мина й живота и на тая програмка, отива в коша. Аз лично я ползвах единствено за скайп и то поради възможността от push. Явно скайп са се усетили, че губят пазарен дял и са им резнали достъпа, дано по същя начин да се усетя,т да сложат push на собственото си приложение, за да не яде батерията и така ще откажат мераците на всеки за каквито и да е алтернативи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има и друго, което им бърка в г@з@: IMO е дефолт приложение в андроид, от известно време. Микромеките беснеят, че не са избрали тяхното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз го ползвах единствено за Скайп, но си бях пуснал и Фейсбук чат. Беше супер удобно приложение. Стоях денонощно на линия, и не ми точеше батерията.

Друго приложение което ползва Скайп клиент няма, нали ?

Само официалното Скайп приложение ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...