Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с Дисплея на 3GS


DjeFF

Въпрос

Предварително се извинявам ако има такава тема, но търсих и не намерих! Та, по въпроса, от 3 дни съм с 3GS и забелязвам ,че дисплея не е толкова контрастен ,колкото стария. Вчера го сравнявах с 3G и определено черното на 3GS е много по-светло от 3G. Размествам Brightness-a , но то си променя контраста на дисплея (за да харчи по малко батерия предполагам), а черното си остава бледо...! Предполагам, че някоя програма, която регулира настройките както на телевизорите ще помогне. Ако някой може да помогне ще съм благодарен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Такъв си уцелил. Четох в нета за подобни оплаквания и от айтъч 3Г. Мненията са поляризирани - няма ясно обяснение защо е така. Софтуерно решение също няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре де а няма ли някоя програма, която да регулира контраста? Може пък и да има някакъв ефект!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Със сигурност и контрастът и яркостта на 3GS не е нито като на 2G(където бялото е снежно бяло, а черното–черно), нито като на 3G. И аз забелязах по–матов и жълтеещ дисплея на 3GS–а още от самото начало, и наистина регулацията на контраста води само до непоносимост на отблясъците напр. на белите точки за страниците при влизане в приложение, но понеже не ми е кой знае–колко важно и дразнещо, признавам, не съм си играла за корекция или настройки, касаещи проблема...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Чак кой знае каква разлика не може да се каже, че има, но мен ме дразни доста и с удоволствие бих го коригирал :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз забелязах същият ефект спрямо 3г, екрана на 3гс ми е доста по-блед. Но се свиква:bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...