Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Dots and Boxes Neon


marto1914

Recommended Posts

Ето още едно приложение от мен, надявам се да ви хареса. Приложението е безплатно, ще ви помоля за всякакви коментари и препоръки. Ще бъдат много ценни за мен.

Играта представлява мрежа от точки, където играчът има право да слага линия между точките. Целта е играчът последен да затвори квадратче, тогава се брои за точка. Тогава той пак е наред... Ако линията не затвря квадрат тогава наред е вторият играч(или компютърът). Играта приключва когато всички точки са свързани.

AppStore.gif

mzl.gttlaovo.320x480-75.jpgmzl.bvfedrvc.320x480-75.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ехейййй, тази игра колко съм я играл като малък ... разбира се на лист хартия със ръчно нарисувани точки :)

Благодаря много!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свалям и я почвам. … Ама греда: крашва при който и да е вариант. Пробвах я само на телефона.

Редактирано от Tarashev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почти съм сигурен, че работиш по това, но аз да питам - Мислиш ли да добавиш онлине игра?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен върви перфектно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Почти съм сигурен, че работиш по това, но аз да питам - Мислиш ли да добавиш онлине игра?

Да, мисля да добавя online игра и още други добавки, но ще ги оставя за по нататък, защото в момента ми предстои кандидатстване в университет. 12 клас съм. А това беше моята дипломна работа.

Редактирано от marto1914
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди да го представиш за дипломната ти работа, му направи един фикс, че след 2-3 игри грашва(да не видят и да ти пишат 5-ца). :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди да го представиш за дипломната ти работа, му направи един фикс, че след 2-3 игри грашва(да не видят и да ти пишат 5-ца). :ph34r:

Може ли да опишеш проблема малко по подробно, защото съм го тествал на iPhone 3g, и не ми е крашвало до сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Случайно я бях намерил в стора, дори не знаех, че я правил някой колега и много михареса. Браво!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...