Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Поредният iPhone 5 дизайн, този път 4,6 инчов


arm11

Recommended Posts

Кой точно дизайн се е появил след смъртта му? :thinking:

Не че се заяждам, но ако беше написал в google iPhone Sj щеше да го видиш. Сега само спамя по темата http://www.google.bg/search?q=iPhone+sj&hl=bg&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ndFsT_aGKNTU4QS8wIm_Ag&ved=0CDUQsAQ&biw=1280&bih=633

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз не се заяждам(щото няма за какво), ама ако под "Дизайна, който се появи" имаш предвид упражненията на тема айфон на световнонеизвестни "дизайнери", а не на реални продукти - ок, съгласен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:hot:

На мен лично много ми харесва, ако излезе такъв/подобен, ако трябва колата ще продам, но ще го взема веднага :D

Все пак трябва да се осъзнаят малко от Apple и да пуснат нещо различно(по-модерно), че стана същата история като BMW - повечето модели като ги погледнеш от пред и не толкова от близо, не може да познаеш каква серия е.. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ходи си вземи един Ериксон, вместо да чакаш ;) Няма голяма разлика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли, ще одобрят този модел от Apple...

Това е семпло, но дизайнера е забравил да сложи home(хардуерен) бутон. ;)

iphone_sj_polycarbonate_phone_ew5dd.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много добре знам! ;)

Дизайна ми харесва и искам да кажа, че е по-добро от това, което е на корицата.. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че то си има хоум бутон, но сензорен, такъв какъвто е крайно време вече да има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, Apple никога няма да пуснат нещо толкова грозно. Това прилича на настъпана Nokia.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък не ми е чак толкова грозен, даже никак, но вероятно няма да е това.

Аз знам обаче, че "никога" и "100%" трябва да се избягват и те така. Пропуснах и то умишлено Sката, и дано този път наистина има промяна. Ако има такава съм сред новите собственици.

Имам един изтекъл вече договор с Глобула и ще настъпя там, а стария на девойката :tooth:

Редактирано от julian72
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И накрая всички ще бъдем изненадани, когато по някое време през Юни ни се представи новият, дългооочакван, мечтан и т.н , НОВ iPhone 4GS - LTE или Phone 4SG - LTE ,на които както му е удобно. Дано да не съм прав .Аз също искам да видя, а и не само, един изцяло нов iPhone. Да ,добре ще бъде да е по-тънък, с по-голям дисплей - но не 4,6, а да речем маскимум с размера на SG2. Задължително и подобрен хардуер - процесор,батерия,памет, дисплей и т.н. За да стане това обаче трябва да се случат доста неща, а има и обектинви предпоставки да не стане тази година според мен.

iPhone 4 и Phone 4S се продават все още с добри темпове. Печалбата е на ниво, защо да се сменя. . По-тънкия дизайн обезателно е свързан с размера на батерията , а по-мощния хардуер - с нейния капацитет, така че това е основен въпрос за новия телефон. Все още не се знае какъв нов стандарт за СИМ-катри ще бъде одообрен, а от това зависи конструктивното изпълнение на корпуса.И не на последно място - IOS5 е на около 5,6 месеца официално,може да се поразвие още, пък и новият по -голям размер ще иска "преоразмеряване" на целия наличен софтуер , официален и неофициален.

Та станаха доста нещата ми се струва и пак казвам , дано да не изляза прав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те нещата може да са много, но Apple разполагат с ресурса и капацитета да се справят с всичко което си изброил, че и повече. Нов дизайн ще има, от Ябълката не са тъпи и много добре знаят, че 3-4 години с един дизайн не може да се кара, да телефоните се продават но темповете и размера на продажбите ще започне да намалява и за това трябва да изкарат нов продукт. Даже все още се надявам новата iOS 6 да е с коренно или поне от части нов дизайн, малко по интерактивна, по раздвижена и т.н. но ще видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ask Apple, they always know the right answer! After half a year ask the other companies, they always steal the right answer! ;)

Edit: заради орбиталния го правим на "а" :D

Редактирано от Lyudmil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това отзад някаква щипка в стил iPod Shuffle/Nano ли трябва да е? Те и в нокия не могат да измислят нещо толкова грозно. А относно SJ дизайна, едва ли някога биха си позволили от Apple да си мацнат логото на челната страна на телефона, като някое долно менте :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...