Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да прехвърля контактите от Sony Ericsson W595 на iPhone 3GS (5.1)?


asen4o0

Recommended Posts

Извинявам се за поредният ми малоумен въпрос, но аз си взех четворка и дадох 3ГС-а на баща ми, а той има около 450 контакта в Сони-то. Та големият проблем е, че не мога да маркирам 200 номера един по един, за да ги местя на СИМ-а и от там на ябълката. Някой, ако може да помогне ще съм много благодарен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че има USB.

Синхронизация с мейл не става ли?

Проблема е ясно, че е груповото излизане от Сони-то по някакъв начин, защото си наясно как да ги плеснеш в 3 GS-а...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Синк на Сони-то с Contacts, има си софтуер на Сони за тая работа, после отваряш тюнса и при синк отмяташ contacts и в полето advanced(което ще видиш като скролнеш надолу) маркираш replace на contacts.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правилния въпрос в случая е: как да изтегля контактите от Сони-то в компютъра? Нататък е лесно.

ooops: изпревариха ме.

Редактирано от roll2puff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още един начин: правиш това и после това. Качването на vcard в contacts и после синк знаеш как става?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах начина на Roll2puff, но в PC Suite не мога да Drag & Drop-на контактите където и да било. Ще оставя скайп, ако някой може да помогне:aseng97. Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай и другите два посочени от мен. Ако така бързо се предаваш при неуспех, къде си тръгнал?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах ги. Първият според мен е полезен при преинсталация на софта, защото се прави бекъп на контактите, а при вторият виждам папки DCIM, Music, Videos, Other, Bookmarks.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се борих с едно Sony W серия - и успях да ги кача на iphone с "mobile Master" .Link не мога да ти дам -не е разрешено - но го има в тракерите потърси . Внимателно прочети упътването за активиране ,защото като демо прехвърля само 40-50 контакта :smile:

Успех ето ти линк към сайта ако искаш да ти е лицензирана законно :smile:))

http://www.mobile-master.com/

Редактирано от mishocs
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах и двата начина, по първият нищо не стана, по вторият ги виждам контактите на компа ама ми дава грешки при прочитането им. Опитвам да ги синхронизирам с OUtlook, ама ми дава грешки и там, дори когато преди това не ми е давало грешки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не може да не става нещо не правиш както трябва.

не ги слагай в Outlook а опитай в windows Contact :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...