Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Разваленa USB flash drive


blizzard

Recommended Posts

Здравейте! ИЗведнъж като си качвах mp3-ки флашката ми се развали. С Windows 7 съм и в My Computer ми я дава все едно сам и дал Eject, една такава прозрачна. Не мога да я форматирам нито да влезна в нея. При опит да влезна ми изписва "Please insert a disk into removable Disk" , може ли да се оправи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ти се е развалила, просто преди да е приключил процеса с прехвурлянето си я извадил ( често се случва на Win 7 ). Вържи я към някое ДВД или уредба и трябва да се оправи. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз я позлвам за музика в колата, слагам я CD-то и не я чете. Има ли разлика дали ще я сложа в колата или ДВД?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали има разлика, но аз бях на същия хал с една Kingston-ка 4GB и пробвах да я сложа на WIN XP, DVD, DVD за кола, музикалан уредба и на уредбата си тръгна без проблем. Със сигурност не е изгоряла щом я засича PC-то. Пробвай горе изброените. Ако нито един вариант не ти свъри работа накарай "комп-а" да я търси като нов хардуер на друг USB порт.

Редактирано от Jorky_pld
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жокер Н3:

Маунтваш я под линукс и триеш ВСИЧКО. Толкоз...

Sent from my Nokia 150

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре пробва ли всичко, което ти казах. Според мен варианта с "нов хардуер" ще ти свърши работа. И я сложи на друг USB порт.

П.П. Чел съм че заради проблем с flash-ка са сменяли дъно. :afraid:

Редактирано от Jorky_pld
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички портове смених, с линукс пробвах и пак нищо. Само на windows показва флашката, не знам вече какво да правя... Възможно ли е да е изгоряла?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробва ли да я форматираш по уин? Най-вероятно е заминала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали пробва но в сайта на производителя има някой път туулс за лоу формат на флашки. Аз лично съм имал такива такава флашка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Флашката е на Silicon Power, от сайта им свалих някъква recovery програмка, но и тя неможе да завърши форматирането. Anthony ако имаш предвид да я форматирам под Windows 7 нестава, първо там пробвах. Работата май върви към нова флашка... препоръчайте марка?

Редактирано от blizzard
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На метро, в началото на април има промоция на една Тошиба, не знам колко е хубава. 8 гб = 12 лв, без пари :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...