Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да извлечем вече инсталирани .ipa от iPhone/iPod Touch/iPad към компютър?


Grievous

Recommended Posts

Край на проблемите и въпроси от рода на "Как да си запазя качените приложения от телефона в компютъра"?

iFunBox ни предоставя тази уникална възможност. Имайте предвид, че приложенията са си приложения, тоест, качените с акаунт различен от вашия след връщане няма да работят (поне така мисля аз). Вашите и онези от Installous са си ваши, никой не може да ви ги пипне и логично не би трябвало да има проблеми. :smile:

Най- добре изгледайте клипа в 720p full screen и тествайте. ;)

http://youtu.be/ninG1et_MUo

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера правих рестор и реших да го пробвам този метод с мисълта,че ще ми запази данните в играта Fruit Ninja,обаче след рестора я качих и нищо.Всичките ми рекорди заминаха...сега отначало :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И къде видя, че това запазва архива и кеша на използвано приложение, а не самото приложение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пише Backup ipa и си помислих,че ще архивира всичко,но няма значение.Пиша,за да няма други заблудени като мен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Backup на .ipa, но не и архива в него.

Я кажи като си пробвал вече, инсталират ли се нормално след това? Има ли проблеми с крашване или да не ти отвори някое?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма - аз съм пробвал отдавна, още в бета тестванията на фънбокса. Принципно е излишно. Пример:

Купуваш тел втора ръка. Достатъчно е предишният му собственик временно да оторизира твоя комп с име и парола, после transfer purchases и нещата са при теб. Маха си оторизацията и купените от него заминават, но от инсталъса си остават и си ги действаш с твоя акаунт вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Бе то всичко е лесно.

Сега в този ред на мисли, що не направиш едно ръководство?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...