Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Въпрос относно зарядно у-во


phree

Recommended Posts

Здравейте,

имам зарядно у-во на Belkin което е за iPod (не съм сигурен коя точно ген).

Параметрите му са:

Input - 110 - 220V

50 - 60hz

Output - DC 5V

0.5A

Мога ли да го използвам за зареждане на iPhone 3GS?

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е за стар модел айпод и е слабичко. Потърси си такова с ток 1А.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Евентуално може да се зарежда по-бавно тъй като мощността му е по-малка.

Само ми е интересно темата защо е в iPad раздела, ама не е фатално :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, имам едно въпросче и за да не отварям нова тема ще го задам тук.
Купих си iPad 2 от техномаркет и ще заминавам за USA, а тук пада си ми е с европейско зарядно. Въпроса ми е дали мога да ползвам на айфоун двойката американското зарядно или кво да направя според вас?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма да е достатъчно мощно, но не съм 100% сигурен. Не можеш ли просто да си вземеш американска приставка ако ipad-ското ти е от тези "разглобяемите" зарядни?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

от разглобяемите е, да. Притеснява ме да не повреди батерията по някакъв начин. Иначе така представка откъде мога да си намеря и на прилична цена разбира се. Ако се счита за реклама или вид реклама, моля напишете ми на лично.
Благодаря ви,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо няма да й стане на батерията, не бой се. Иначе такива приставки има по летищата, но там цените не са точно "тънки".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид такова:
[img]http://www.applefacier.com/images/l/201202/13304958670.jpg[/img]
Гледай да си вземеш оригинално.. Или питай дали някой от форума не може да ти заеме, или в apple-bg.com.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Някой може ли да ми каже дали това е ментак защото от стария 2г и от един 3гс е все с тия надписи а 3гс-а като го включа и тъча полудява :smile:

http://i518.photobucket.com/albums/u341/vebaev/357EC1BE-D095-45FA-B78C-19E8F77B48FB-15860-00000B11B9326774.jpg

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зъл ментак или скапана серия оригинал - не знам. На модела от 2006-та(от айпод) си пише iPod power adapter и тогавашните серии са японски, нямат нищо общо с Китай. Производителят е Foxlink, ползвам само него вече шест пълни години. На това, твоето, надписите изглеждат автентични на първо четене но, както вече казах - можеш да провериш в нета тогавашните доставчици, пък и надписите са леко бледички за оригинално, не мислиш ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казвал съм и преди, но моя скача така на определени контакти, с оригинални кабел и зарядно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мхм. Тачскрийна полудява когато има пулсации в мрежата :) Кофти маса на контакта или eON за бой ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В офиса чак когато зареждам телефона и говоря по него, ми забива мака, който е в друг контакт :D Когато затворя телефона, Мака тръгва нормално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...
http://dice.bg/flat-usb-cable-plosyk-kabel-za-iphone-ipad-i-ipod-cherven-item8832 Този кабел ще ми свърши ли работа за зареждане на Айфон 4с и за синхронизация с компа,че моя малко пострада и сега ще трябва да го подменя ...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами видях един за 9 лв ама 15 см само- малко къс ми се видя :))

Имало и по-дълги кабели http://dice.bg/visokokachestven-usb-kabel-za-iphone-ipad-i-ipod-cheren-item3202 -ако имате по-добри оферти давайте ги :)))

Редактирано от djokando
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако мислиш плоския да го ползваш с digital av кабел - не работи, да знаеш.

За зареждане и синхронизация - няма ядове - работи, но е неудобен.

Препоръчвам ти да си вземеш обикновен кабел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз, не бих ресторвал с такъв, в никакъв случай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах един от DC за 8 лв, и един от един китайски сайт за 1 $ ,който по скоро ми е да видя как са с доставките от там ,ама може пък да ме изненада :)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятността,да получиш зарядно от Китай е малка. Напоследък се губят доста неща. Преди половин година,нямаше такъв проблем. Говори се,че Дянков е причината...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми ще почакам и ще видя ...Дано да няма проблем ,иначе се пишел някакъв диспут във пейпал за да ти върнат парите ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...