Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

25PP или Installous - изберете сами!


kosmom

Recommended Posts

еми така никой никаде не е споменал ами за по старите машини има ли някоя подобна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мммм не съм сигурен, но мисля, че нямаш късмет. Zeusmos не работи и на 4.0 дори, за другите алтернативи не зная.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тебе, ипастор пробваш, ако не пали си слагаш whited00r custom - има вграден стор за стари приложения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Някой имал ли е проблеми с програмите инсталирани от 25pp ?

Днес от 4 ъпдейта - 3 крашват

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Искам да помоля някой който няма проблем с програмата да ми каже правилната настройка да се маха itunes metadata автоматично при инсталация на програма Също ме интересува как трябва да е за да няма проблем с itunes.

Най добре кажете като се влезе в настройки кои бутони трябва да са на Оn.

Първия го знам -трие автоматично след инсталация свалената програма.

Втория е да не пищи телефона за ос ъпдейти

Натам нищо не знам а са общо 6.

Редактирано от mimeto83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Метадата като махнеш, сторето няма да ги "вижда" и няма да иска ъпдейт. Обаче ако имаш свалена по - нова версия в тюнса е вероятно да качи и нея, вместо да ъпдейтне старата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е идеята да не ме занимава с ъпдейти стора.Ако ползваш програмата кажи ми кои бутони да са на оn. Предполагам , че ще си направил правилните настройки (предвит знанията ти ).

Редактирано от mimeto83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ползвам пиратски софтуер. Врътни един шот и ще ти кажа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5-чката и аз си я ползвам чиста и неопетнена и затова пробвам първо на 4-ката дали си заслужава. Интересно ми е как ще разбереш по шота. Пробвах с транслейт ама не мога да намеря точните къщички.

te2uvypy.jpg

bavy8apu.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стана Няма за махане на метадата , но пък поне видях всички неща по програмата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм, аз пробвах с Auto AppTranslate, но нищо не свърши..а и видях, че май не поддържа iOS6.. Ти как успя да го подкараш?

MetaData-та най- добре си я махай ръчно през iFile - той си показва имената на апликациите и всичко е точно с него.

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи си auto app translate. Задаваш real time да превежда ,че иначе пише , че не може да открие програмата.

Редактирано от mimeto83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, сега пак я свалих да пробвам - не работи..

Как я настройваш- в апликацията от самия pp25 ли даваш real time translate или от Generals настройките най- горе в началото на app translate ?

Дори като съм дал чавката да ме пита преди да превежда- не го прави като вляза в pp25..

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависима е от нещо, ама и аз не мога да хвана от какво. Работеше си перфектно (въпреки че рестартираше понякога), но след това спря. Нещо инсталирано от Сидия я дразни...Тествал съм я на поне 6 различни устройства и iOS-и и пак не съм открил зависимостта. Вече свикнах и работя без преводача.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То в моя случай май Auto AppTranslate е проблемът - нищо не иска да превежда, не само pp25..

Като вляза във всички апликации чрез Auto AppTranslate и ми предлага само "Remove translation" , но когато дам да премахна превода и евентуално да се появи "Translate now" бутон, ми казва, че не може да го премахне за въпросната апликация. Луда история и напразна покупка с този тпанслатор...

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е при мен тръгна от първия път. Ако не се лъжа я свалих от insanelyi. И на двете места я настроих да превежда моментално. Направих респринг за всеки случай и щом пуснах програмата видях ,че превежда. Сега се сетих ,че самите надписи по бутоните не бяха преведени. Забелязах как се променят имената на програмите от хоум страницата на 25рр , но всичко останало си седеше на къщички. На страницата за настройки на 25рр беше превела всичко и ми направи впечатление ,че е доста смислен превод.

Пробвай предполагам , че и при теб е тръгнала ,но не си обърнал внимание.

Минаваме на лични. Сори за спама.

Редактирано от mimeto83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А в самата апликация "PP25" в менюто на AutoAppTranslate натисна ли бутона "Translate Now" или и при теб го дава само като "Remove translation"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се ли очаква на Български да излезе .. така като гледам хората отгоре написаните коментари си ПАДАТ по китайският но аз не разбирам нищо :Д

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че то на английски го няма, ти на български искаш.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, може ли накратко някой да каже каква е разликата между двете приложения:

PP 0.990

http://pro.25pp.com/phone

и

PP 1.0.5

http://pro.25pp.com/pphelper_ipa

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Редактирано от elwin
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То си пише бе бате:

  • 最新版本:0.990
  • 最新日期:2012.11.17
  • 支持设备:iPhone / iPad / iTouch
  • 支持系统:iOS 3.1 - 6.1.2

  • 最新版本:1.0.5
  • 最新日期:2012.11.22
  • 支持设备:iPhone / iPad / iTouch
  • 支持系统:iOS 3.1 - 6.1.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид разликите като функционалност, т.к. създателите ги водят различни приложения.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...