Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

CineXPlayer


Grievous

Recommended Posts

Не съм вкъщи да опитам,но това?

post-2354-13642321065808_thumb.jpg

Опс,за капсулата няма да стане май :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор ! Аз съм си в къщи , пробвах го , но за съжаление нищо не открива .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

XBMC for iPhone или потърси стара версия на ОПлейър-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера си свалих един филм 3D опитах се да го пусна през cinexplayer, но без успех. Получи се краш след като филма се опита да стартира. Странно през Plex нямаше никакъв проблем. Тръгна от първия път, през телефона, но през cinexplayer крашва. Това се получава само в този случай с 3D филма, с другите формати няма проблем. Ползвам платената версия на приложението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Buzz player подържа AFP!Обаче и там звука може да има проблем!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гоги, бъз и оплейър изгърмяха с лицензи за някои кодеци. Затова съветвам да се търсят стари версии или да се ползва някоя алтернатива от сидиа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
CineXPlayer 3.00

Аз имам друг проблем, който се мъча да разреша. Субтитрите не са центрирани и бягат малко в ляво. Някой с идеи?

Субтитрите се нагласят с 2 пръста върху самите субтитри (увеличаване-намаляване) и с един пръст за вертикално наместване спрямо екрана.

Плеарът е страхотен. Занапред смятам да ползвам само него ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме интересува хоризонталното позициониране, другото се знае. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има едни други настройки. Когато се вкара кабелът за извеждане на видеото в основните настройки на устройството Settings/Video се появява настройка за картината TV Out. Оттам идва цялостното кривене надясно.

7e4a6u3y.jpg

3y6e5eta.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми харесва, че отдалечения достъп се ограничава до хоум мрежа, т.е когато не си у дома няма как да си гледаш филмите от компютъра. Другото, което не ми харесва е, че почти всеки 2ри филм ми изписва "Sorry we couldn't play this Movie!"

Кажете вие от кой плейър сте най-доволни?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз и Home мрежа не успях да подкарам!Не ми открива нищо:(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш инсталирано XBMC на компютъра, вътре в опциите му даваш Enable UPnP и след това CineXPlayer ще ти го открива, когато XBMC е пуснат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питаш за плейър, отговарям аз какво ползвам:

iMedia player, Oplayer(app store), Rush player(cydia), VLC и XBMC. Всеки върши някаква работа, по - добре или по - зле, зависи от нуждата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 11 месеца по-късно...
  • 1 година по-късно...

Някой знае ли как да кача филм в CineXPlayer?

Благодарим!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко хора са чували за този player,още по-малко са го купили:)))Ставаше с тюнса,като при другите подобни или слагаш в папка Documents

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В тюнса няма как да стане. Формата не е .mp4, а аз не искам да конвертирам. С OPlayer?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

IfunBox?

С Oplayer става без кабел;)Шерваш папките в които са ти филмите и добавяш после шеринга в плеара!Става с Infuse,Buzz player и т.н
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, с тунката стана. Изключих, че там ограничения за формат няма. Може и .rar да бутнеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...