Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Глобул - връщане на телефон


strangesamedogma

Recommended Posts

Здравейте!

Имам един въпрос и не виждам в сайта на Глобул отговор.

Ситуацията е следната. Майка ми отишла в Глобул да преподпише договор и й казали, че може да си вземе някакъв телефон евтино защото преподписва. Тя, неразбирайки нищо, си взела Nokia 500 и ми се обади да й сложа скайп. Но телефона е с symbian anna и за него няма нито скайп нито апликации нито нищо.

В Япония повечето оператори имат някакви опции за връщане на телефон или подмяна с друг в 7 дневен срок, но с Глобул как стоят нещата? Може ли да го подмени и доплати за някакъв друг?

Редактирано от strangesamedogma
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен няма да можеш да го върнеш, защото същата случка се получи и при нас. Отидох до глобул в същия ден в, който майка ми го е взела телефона, казах им, че не е пускан нито са провеждани разговори, казаха ми оставете си телефон за връзка и ние ще ви се обадим ако се съгласят да ви го заменим. До ден днешен повече от една година чакаме

:scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

turganay трябвало е да ги накараш да ти се подпишат под думите си на лист хартия, за да имаш доказателство в какъв срок си искал да върнеш продукта, 'щото нали се сещаш, че може да ти се бяха обадили след 10-ина дена и да ти кажат, че срока за връщане е минал. ;) Винаги в такива случаи, карайте служителите да ви дадат отговора им в писмен вид с подпис на момента!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или поне си търсете правата, а не след 1 година да казвате ами аз още чакам да се обадят ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До 3 работни дни,според търговския закон,може да се върнеш всяка стока без никаква причина. Даже и за това,че не ти харесва цвета .Аз лично съм връщал 2 пъти в Метро.

Пишеш грешна покупка и си готов:))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При подписан договор не е покупка, а част от условията. Няма как да го върнеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за всички отговори. Както каза Alxx при подписан договор няма как да стане. Или поне и това са казали служителите на Глобул. Нищо, не е кой знае колко скъп телефона. Но поне от случката майка ми е инструктирана за бъдеще да не се опитва да гадае технологии. :tooth:

Благоря отново за бързите разяснения !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Касовата бележка,сама по себе си е договор. До 3 работни дни,с договор или не,може да върнеш всичко без да им се обясняваш.

Разбира се,от девет кладенеца вода ще изкарат,за да не го направят....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...