Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем със софтуер на Mozilla на 10.7.3


iMan

Recommended Posts

Здравейте, имам следния проблем при 10.7.3:

Като пусна Firefоx и ме пита за импортиране от браузъри.Преминавам тази стъпка след което ме пита за поподразбиращ браузър!!

След това давам на Quit, и когато реша пак да ползвам браузъра, пак ме пита за същите стъпки!!

Какво ли не съм правил. Всеки път ме пита!! Деинсталирвам и слагам други версии и пак същото. Пробвах и със Firefox Auraпак същото. Интересното е ,че само при софтуери на Mozilla има бъгове,при друг софтуер нямам проблеми! Ще ви бъда благодарен ако ме светнете малко по въпрса,да го разреша!! Мерси предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оттук смени ли дефолтския браузър? Това е в настройките на сафари - ще трябва да го посочиш първо оттам.

post-226-0-34481200-1333671272_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писах ти и оттатък - виж, оправи правата с диск ютилити.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа чесно нямам си на представа за кои права говориш и как става номера!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето, може би при теб ще са по - различни картинките :smile:, аз съм на снежко:

post-226-0-49196800-1333675777_thumb.png

Цъкаш първо верифай диск и гледаш резултата. Ако не плюне някакво предупреждение - продължаваш с рипеър диск пермишънс и ресваш компа когато приключи. Не се ли оправи така, може би ще трябва да качваш всичко наново. Това с неактивното меню е лоша работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със Firefox проблемът си остава същия след твоите инструкции!

Mozilla се заела да разреши проблема и днес е разрешен! Целия проблем е бил ,че няма подръжка за 10.7 от колкото рабрах от чивуркане в нета! Преди малко деинсталирах предишната версия и изтеглих наново и сега всичко е ок, явно са оправили бъга!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...