Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Face Time за Mac не иска да се вписва при 10.7.3!?


iMan

Recommended Posts

При опит за вписване изписва: Could not sign in. Please check your network connection and try again.

При iPad 2 се вписах без проблем! Сигурно трябва да се активира. Ще съм благодарен за помоща ви!

Редактирано от iMan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти си се видел у ядове с тоя мак бре :tooth:

Няма активиране на мака - слагаш и ма'аш. Виж си файъруола, да не си го блокнал без да искаш и ако имаш литъл снич, виж дали не си забранил достъпа до някой епълски домейн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах и със изключен Firewall , но без успех!!

Това литъл снич не го знам какво е!?

Редактирано от iMan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом не знаеш - нямаш го. Не знам, да не те клати провайдърът нещо? МакБук ли е? Ако да - пробвай пак на друг нет. Аз имах грижи с фейса миналата година и се оказа че гейт-а на който съм реже определени щатски домейни.

Абе, не е и т'ва, нали викаш пад-а бачка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На iMac G6 10.7.3 съм! Точно и аз за това се учудих, че на iPad влязох без проблеми още от първия път!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://support.apple.com/kb/TS4185

  • Check that your email address is verified in FaceTime > Preferences.
    • If FaceTime > Preferences shows your email status as "verifying," follow the instructions in the verification email that was sent to complete the process.

    [*]Toggle FaceTime off and on in FaceTime > Preferences.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само че има един проблем! Не мога да вляза там, тъй като е замаглено, не ми позволява да влязав във Preferences

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лошо. Нещо не ти е качен лъвът като хората, пробвай да рипернеш правата на дяла и рестартирай. Може и да се наложи преинсталация, особенно ако си теглил лъва от нета и не е читав или не е изтеглен като хората.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Repair на кой дял? Лъвъ съм го теглил от замунда 10.7 и после упдейтнах до 10.7.3

Аи за един Face Time никога не бих направил преинсталация!!!

Общо взето нямам проблеми със системата. Само тия двата проблема които ги знаеш!!

и със Face Time проблема не е разрешен, същото е!

Редактирано от iMan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добави в мрежовите настройки DNS: 8.8.8.8

Ако някой има проблем с изпращането и получаването на съобщения през iMessage & FaceTime на Mac OS X 10.7.3, трябва да добави ръчно още един DNS: 8.8.8.8. Днес ми се случи на единият MacBook Air от новите, моят нямаше ядове, но на жена ми не се получаваше. Първо се разрових в настройките на FireWall, но после, след консултация с google намерих фикса :smile:

Sent from my iPad using Tapatalk

screenshot20120406at114.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер!!! Получи се, много благодаря за помоща. Остана сега да оправя и проблема със Firefox и всичко ще си дойде на мястото!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...