Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple подготвя иновативен iPanel


arm11

Recommended Posts

photo_northmichiganavenue.jpg

Устройството ще предложи телевизия, гейминг и мултимедия

Apple подготвя за пазара иновативно устройство с функции на телевизор, наречено iPanel. Очаква се новият флагмански продуктна компанията да дебютира в края на 2012 г., твърди AppleInsider, позовавайки се на анализатори от Jefferies.

iPanel ще обединява телевизор, гейминг платформа и развлекателен център. Моделът ще бъде интегриран в екосистемата от iOS устройства.

Твърди се, чеiPanel ще струва около $1250. Ключова роля в производството ще играят тайванската компания Foxconn и японската Sharp, които наскоро са сключили договори за партньорство с Купертино.

Вече са започнали доставките на някои компоненти за iPanel, а масовото производство ще стартира през лятото. За началото на продажбите през четвъртото тримесечие Apple ще разполага с 2 до 5 млн. броя iPanel.

По-рано се твърдеше, че телевизорът на Apple ще се нарича iTV. Правата върху това име обаче принадлежат на британска компания, което е подтикнало Apple да избере друга търговска марка за новия си продукт. Според анализаторите, iPanel е напълно подходящо наименование за подготвяното устройство, тъй като има по-широк смисъл.

Източник - technews.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С пускането на изцяло нов продукт, според мен акциите на Епъл, ще скочат още повече. Защото досега, имайки вече айпад и айфон, може и да не направиш ъпгрейд, но религията повелява - излезе ли ново устройство то да се купува задължително. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още не знаем дали ще е нещо особено или не ;)

Според мен тази цена ще е за около 32", за 40" +, ще е от 2000 - 2500$ нагоре, в зависимост от размера.

Че то и сега даваме сериозни пари за 42"-60" LED, и не вярвам Apple да направят цените твърде големи. Трябва да се продават! :smile:

Трябва, при това, да са конкурентни като цена и качество.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ще е грешка да се хвърлят в бизнес, от който в момента всички губят стотици милиони, някои фирми дори милиарди. Кой знае, може да направят някаква революция и в този сектор :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега пак ще има: "We rediscover television and home entertainment in an amazing new device - iPanel"...:tooth:

"За Бога братя, купувайте!"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с Филипс, ама моя е малко по-старичък като модел, та няма да ме е яд ако тръгна да го сменям ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...и в Перник сме напред с материала... :offtopic:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...