Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

VUZIQ


Grievous

Recommended Posts

VUZIQ - революция на рингтоновете!

Това е най-малкото, което мога да кажа за тази открадната идея - представянето и (по-късно за това).

VUZIQ е приложение, което може да се изтегли от Cydia и то напълно безплатно. Чрез него може да използвате видеоклип за рингтон, както и да изрежете определен/даден момент от клипа. Може да изключвате видео позвъняването когато пожелаете, след което автоматично преминавате в нормален режим и рингтон, който сте задали преди това. Има си и търсачка, което улеснява още нещата. Първо е необходимо да се регистрирате с име/ник, електронна поща и да въведете любим стил или банда :biggrin: (това става от самата програма), което е елементарно и сте в играта. Тествана е от мен и работи безупречно. :smile:

Изисквания: Mobile Substrate и iOS 5 / 6

VUZIQ 4.7

Свали

23c58ff919ab10da.PNGdfbb923ff27f2df8.PNG

54f8165276dd3a2d.PNG465783000c1de77f.PNG

14f02554f2f1608b.PNG267361de6c2f15a1.PNG

e71bd7118b5bae4e.PNGe4452bfc0dce339c.PNG

Ето едно видео как работи приложението. ;)

П.С. Мира не ми даваше, че не могат да се изтрият свалените клипове. Затова ръчнах из файловата система и открих как.

- Намират се във var/mobile/MUZIQ (да точно така MUZIQ).

- Селектирате двата файла (.mp4 и .png) и в коша. По този начин ще могат да се добавят ръчно и нали се сещате какво става? ;)

3bf9dcb93b0e42af.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А може ли да се премахне рекламата на версията от първия пост ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бъгът с вибрацията все още не е отстранен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,някой ползвали програмата?При мен нещо не става,настройвам го за даден номер,после като ми звъни и деуг номер и на него ми излиза клипа,без да съм задал на този номер:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато я пробвах в началото и при мен беше така... Не съм сигурен до настройка ли е или са го фикснали вече, но на мен не ми допадна и тогава я разкарах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ъпдейтнах новата версия и тел.флезна сейф мод,изтрих оправи се после наново го инсталирах и пак сейф моде:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен това се случи и с предишната 1.3, а уж в тази са коригирали бъга save mode.

Открих проблема инсталирай си sbsettings. Влез в него, и от Mobile substrate addons махни отметката on на vuziq tweak, т.е да е на off. Даваш рестарт save mode и нещата ще се оправят.

Кликваш горе при часовника където пише save mode когато телефона е влезнал в него.

При това положение нещата се оправиха и телефона не влиза в save mode.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тя така не е използваема бре. Равносилно е да я изтриеш. За какво да си кичи телефона с тежкия и бъгав сбс?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, и на мен sbsettings не ми трябва, но без него Vuziq влиза непрекъснато в save mode. Ако има начин да не се лучва това и аз го бих махнал. Но за сега не намирам друго решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

След като я инсталирах телефона ми блокира,рестартирам правя джейлбрейк и пак ми блокирва.Как мога да я махна ръчно с ifunbox.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май е с тетъред и го стартира с редсноу?!Но не съм сигурен,че знае какво прави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи направих така.Изтеглих програмата от cydia,след като приключи инсталирането телефона ми веднага заби.Изключвам,включвам телефона работи,но понеже съм със semi thetered джейл redsnow ,трябва да го just boot-на,правя го и телефона ми веднага забива пак.Изтрих VUZIQ през ifunbox-a,но пак си остава същия проблем.Въпроса ми е дали мога да итрия програмата ръчно като влезна през компютъра в телефона

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво си изтрил през фънбокс???

Проблемните файлчета са в субстратската папка. Трий тях и нямаш грижи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Хубаво но тези реклами които излизат като ти звънне някой и качеството на клипа които ти звъни нещо не ме кефи най добре си беше mivtones купих си я преди година но няма подръжка на иос 5 :(

Редактирано от maNcHeSteRUTD
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Още е много бъгава ;)звънят ми и след като затворат клипа продължава да си върви:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

VUZIQ 4.7

What's new:

* Faster Downloads

Линк

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...