Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Кой модел ipad да си избера?


madlunatic

Recommended Posts

Искам да си купя ipad 2 втора у-ба,та се колебая кой модел да избера.Искам да го ползвам за сърфиране и офис работа.Мисля си че 16gb с 3g и wifi,ще ми свърши работа,нека някой,който има да каже как е,стига ли му мястото.И понеже трябва да си взема и карта с неограничен интернет няма ли,някои изгодни оферти примерно от някой оператор за ipad 3.И вторият ми въпрос е как е интернета на картата,мисля си,че беше до 512 mb с бърза скорост и после ти пада на много ниска скорост,тези 512 mb стигат ли гледане на клипове в youtube и сърфиране.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За интернет има доста голям избор.При положение ,че имаш и iPhone може да ползваш хотспота му и да си шерваш интернет ,като така ще си спестиш допълнителните разходи за нова карта плюс по-скъпата цена на моделите с 3Г. За паметта- по добре търси модел с 32 гб памет

Редактирано от matsan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тогава влез в сайтовете на операторите.Мтел и Глобул имат микросим карти,за Виваком не знам.Но имат най-различни планове от 5-6 до 30 лева и си избери подходящия за теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

М-тел даже имат план за интернет на iPad, който го дават при представяне на IMEI на съответния iPad.

Друг "трик" е ако си техен абонат и имаш интернет на GSM-а да си вземеш extra sim (3-4 лв/месец) и да я сложиш нея в iPad-а. Така ще ползваш две устройства (телефон и таблет) с интернет и ще плащаш една такса. Единствено трябва да изрежеш extra sim-а, защото мисля все още не предлагат micro sim, а само стандартните карти, но това не е проблем. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, нямат екстра микро сим :)

Моята си я рязнах с машинката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Планът на Мтел за iPad е по-лош, отколкото стандартния им. А един tip: Loop планът за интернет е може би най-добрия в момента. 1000 мб на неогр скорост, 5 лв такса първите 2 месеца и 10 лв следващите 10. Прегледах ги много добре всички планове на операторите, но това беше най-изгодно в този ценови диапазон. И още повече 3г мрежата на мтел е най-бърза (субективно е - да, но все пак това са личните ми наблюдения).

+ дават микро сим и всичко е ток и жица :smile: единственият проблем е, че не мога да си проверя трафика през мтел+ менюто и гледам в settings-general-usage, което не знам дали винаги е супер точно..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лично мнение - М-тел са кожодери,с които е по-голям шанса да имаш проблеми.

От 3g-то на Глобул нямам оплаквания лично аз,но все пак през по-голямата част от времето съм в София,но пък не ми се е случвало да ми надписват сметките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви за мненията,в момента си търся ipad 2 32gb 3g на цена около 700лв,но гледам има обяви и за ipad 3 на цена около 950,1000 само,че 16 gb...бях чел някъде,че заради по-голямата му резолюция,размера на приложенията доста се е покачил.,та въпроса ми е стигат ли за ipad 3 16gb

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми влез в itunes store и погледни кое приложение колко е голямо от тези, които смяташ да слагаш.. Така как да ти кажем. То има стотици хиляди приложения в апстора. И 64 няма да ти стигнат за всички.. Но иначе за офис работа и сърфиране, както си се изразил, 16-ка ще ти свърши работа. Вече ако му слагаш музика и видео - не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става лошо ако си накупиш от новите учебници.

Ако не тъпчеш с филми няма да ти малеят 16G.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...