Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Fastlock


The Shaman

Recommended Posts

fastlock.png

Fastlock, е нов туик, който ще ви помогне да достигате бързо до определени функции, директно на локскрийна: провеждане на разговор, изпращане на съобщение, на мейл, да туитвате, да добавите контакт, бележка, да настроите аларма или таймер и да направите снимка. Активирането му става с двойно натискане на Home бутона. Може да се свали от Cydia. Ето едно видео:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен нещо ме ми тръгва. Инсталирам го от xSelllsize респрингвам и гокато кликна два пъти на хоум бутона нищо не се появява... не го намирам в сетингс но в Сидия ми дава, че е инсталнато ... iPhone 3G 4.2.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И, аз инсталирах именно версията от xsellize- няма никакъв проблем. Най-вероятната причина, за да не работи приложението е версията на ios- т.е възможно е да не се поддържа ios4. Иначе приложението е много удобно, и върши страхотна работа.

Редактирано от zdravko hristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е да има и конфликт с друго приложение. При мен след инсталацията му, ми изчезна Forecast, но после се върна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че проблема е в версията на ОС-то, защото в описанието си пише, че изисква иОС 4+... По вероятна е версията на Шамана..., но единствените tweeks, които ползвам са Cydelete, SBsettings, infinityfolders

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С две думи, най-скандалните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми помогне? Инсталирах приложението и ме вкара във ''сейф мод'' и немога да изляза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес, и аз имах такъв проблем след инсталацията на приложение от cydia телефона ми влезна в save mode. Помислих си, че е от самото приложение което съм инсталирал, но уви. Проблема се оказа друг. Направих restore, и след като инсталирах Vuziq от cydia телефона ми влезна в save mode. Не беше трудно да го забележа, защото след неговата инсталация се получи. Премахнах го, и нещата се оправиха. Имам приложението от както беше публикувано не ми е създавало никакви проблеми. Ако си инсталирал Vuziq премахни я. Принудих се да направя ресторе, защото по никакъв начин не можех да изляза от него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали е нужно да ви подсещам, че някои акита се трият ръчно, с айфайл? Рестор...:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И защо не изтриете Fastlock, ми VUZIQ? Activator върши всичко това. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Премахнах Fastlock, след като инсталирах Vuziq телефона отново влезна в save mode.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

А дали има възможност да се настройват нещата който да ти излизат на Lock Screen-a? Иначе работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...