Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с логин в Апстор и iTunes през iPad 2 jailbroken 5.01


insanne

Въпрос

Здравейте, от няколко часа се опитвам да изтегля без значение каква програма, песен, или да вляза през sign in директно от апстор или итунес, или през general -> store. Рестартирах по какав ли не начин и пак нищо. Дава ми 3 съобщения едно след друго при всеки опит: Your request is temporary unable to be processed, после unable to connect to itunes и след това пак your request is temporary unable to be processed, please Try again later.
Знам че проблема е в ipada защото акаунта работи на iphone и на друг ipad. Случи се след като инсталирах една програма от installous и после се опитах да инсталирам пак нещо от app store. Първо ми показваше че съм loged in и само искаше парола и след това даваше тези 3те съобщения, затова след това дадох sign out, за да пробвам да вляза на чисто, но сега даже ми иска да си пиша emaila и паролата всеки път.
Четох в чужди форуми че този проблем се получава често и го оправят с рестор, но поради факта че дори и като имам SHSH файловете за 5.01, не мога да направя рестор без да загубя jailbreaka, се питам дали има начин да оправя проблема без рестор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

9 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Махни апсинк, рестарт, логни се и свали нещо, апсинк пак и пак пробвай да свалиш.
А, забравих - има ново два'есе:
Влез от компа през айтюнс - има нови настройки за сигурност и докато не ги потвърдиш, няма да стане нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не става всичко което си написал. Някакви нови идеи? Пак си седи на същото съобщение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте!И аз имам проблем с тази програма и не ми зачита паролата.Попитах и ми казаха да вляза през компютъра,но някои може ли да ми каже къде точно трябва да отида да си сменя паролата.Това ми казаха като попитах в Мтел,да си сменя паролата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря много!Промених я,но пак не ства.Рестартирах телефона,но пак ми излиза същото?

Сега преведох и другото ми излиза и ми иска за сигурността да отговоря на въпроси?На някои излизали ли са му тези неща и какво тр да направя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Излизат на всички. Подвърди, отдели 3 минути и отговори на три въпроса по избор. Еднократно е и не е смъртоносно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, проблема ми е, че когато искам да ъпдейтна дадено приложение от App Store, натискайки върху ъпдейт и ми излиза да въведа парола на друг iTunes акаунт а не този, който си е мой. Отивам в App Store/Featured най долу в Apple ID: срещу него си ми е моят акаунт, но при ъпдейт ми показва друг. Опитах чрез Sign Out, след това пак влизам с моя и пак не се променя другия. Влезнах в настройките на iTunes но и там не намирам решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Изтрий приложението и си го свали с твоя акаунт. Ако съм ти качил легален Sygic, ще можеш ли да го ъпдейтнеш без мен? Не, нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Извинявам се,че пиша в тази тема, но не си струваше да правя тема за толкова малък въпрос.

Може ли да ми напишете пример за индекс, защото сега апп стора иска да потвърдя данни от кредитната карта.

Аз избирам,че нямам кредитна карта и ми казва да попълня след това улица, град и индекс.

Какво да напиша в полето за индекса?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...