Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с мрежата на М-тел


Lyudmil

Recommended Posts

От сутринта почти не мога да проведа един разговор, постоянно ми дава Call Failed, интернет на телефона също нямам, единствено получавам смс-и кой ме е търсил. Странното е, че още 3-ма мой приятели с 4S, които са на М-тел имат същия проблем от сутринта. Един от тях е успял да се свъже със съпорта и от там са му казали, че и други абонати с 4S са се оплакали, но според тях не било някакъв проблем wtf? При вас как е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам проблем с мрежата, но около 3 часа се опитвам да се свържа с техен оператор, но неуспешно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От вчера има проблем в цялата страна с интернета на PON и GPON в мрежата Мтел/Мегалан/SpectrumNet, незнам дали има някаква връзка но явно е нещо сериозно.

Редактирано от londongunner
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Успях да се свържа със човек от съпорта, от там ми казаха, че имат проблем с 3G мрежата в София и да съм бил превключил на 2G до като отстранят проблема, но и при това положение не мога да проведа разговор ебаси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скоро (преди няколко дни) на бъл.България Енергото успя много ловко да среже една камара магистрални кабели, което засегна SpectrumNet, Мтел, Мегалан и мн.др. знайни и незнайни интернет и телевизионни кабелни доставчици. Мисля, че и до момента проблема не е отстранен напълно.

Ако това стопля някого де ...... Аз бях потърпевш, но при мен за два дни нещата се оправиха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен няколко пъти днес ми се разпадна разговора, както си говорех и изведнъж прекъсна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво пише на сайта на Мтел:

Уважаеми клиенти,

Една седмица безплатни интернет и телевизия е компенсацията за клиентите, изпитали затруднения снощи с доставката на тези услуги.

Техническите проблеми в някои от районите с покритие от Мегалан Нетуърк и Спектър Нет бяха преодолени по-рано днес.

Една седмица безплатни интернет и телевизия ще получат клиентите, които изпитаха затрудения с достъпа до тези услуги вчера вечерта.

Причината за затрудненията бе технически проблем, който се отрази на по-малко от 10% от всички клиенти на услугите Интернет и Цифрова телевизия, предоставяни от М-Тел съвместно с Мегалан Нетуърк и Спектър Нет. Двете компании бяха придобити от телекома през 2011 година.

Компенсация ще получат всички потребители в засегнатите райони, независимо дали са сигнализирали за проблема си. Те ще се възползват от безплатната седмица до края на месец юни.

Техническият проблем беше отстранен по-рано днес.

С уважение,

Екипът на М-Тел

При нас вчера прекъсна телевизията и интернета и едва сега явно са го оправили

При телефона, не съм забелязал някакви проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от Слънчев бряг и тука от около 2 седмици насам почти на всяко обаждане прекъсва или се разпада връзката, а за интернета просто и дума не можеше да става. От това се оплакаха и много мои познати, почти всичките с iPhone 4, но имаше такива, които са и с други апарати. Няколко пъти съм се свързвал с оператори, те си твърдят, че мрежата им е наред и нямало никакви проблеми...ти да видиш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Off: Това "Ти да видиш" не го използвайте бе деца :) Адски дибилен израз е :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз...ама на малдивите, разходите да са за сметка на М-тел, които ми скапаха деня и срещите!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм... при мен не се наблюдава подобен проблем.

Може да е екстра за избрани :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...