Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Intelliremote - Универсално дистанционно през WIFI


Icco

Recommended Posts

Intelliremote е софтуер със който вашият iPhone/iPod се превръща във универсално дистанционно управляващо всякакъв плеър на вашия компютър, единственото изискване е да се ползва WIFI

iphone-main.jpg

iphone-settings.jpg

iphone-landscape.jpg

iphone-keyboard.jpg

iphone-mouse.jpg

http://itunes.apple.com/linkmaker/

Архива съдържа папка със готова кракната версия на програмата сървър, която ще трябва само да стартирате и да промените пътя към профилите инсталирани в нея така, че да си пасват с вашия комп!

Има също и IPA файл кото е за инсталация през Туньо :bravo:

След инсталация по всяка вероятност ще ви излезе че има ъпдейт на IPA версията за телефона, но вие НЕ трябва да ъпдейтвате защото новата версия не работи със програмата сървър за която единствено се намира крак !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да постне различен от 4storing линк (на международен сайт)?

Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да постне различен от 4storing линк (на международен сайт)?

Благодаря.

http://itunes.apple.com/linkmaker/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да я подкарам тая програма постоянно ми казва server error server disconnected.check host

Бъркам нещо но и не разбирам какво ще рече това

"ще трябва само да стартирате и да промените пътя към профилите инсталирани в нея така, че да си пасват с вашия комп!"

Моля ви дайте съвет

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нагласи си от Settings > Intelliremote > твоето IP и няма да ти показва "server error server disconnected.check host"

nxryo2.png2lafrrl.png

п.п.

Аз не мога да накарам Winamp 5.551 да изпълнява каквито и да е команди. (и цялата програмка при мен е някакси бъгава, при някои копчета ми действа все едно съм натиснал Start бутона на Windows-a, при други ми изскача Search-a, при трети ми пуска Windows Media Player, без да съм го включвал в списъка с профилите :question: и т.н.)

Общо взето нещо не се разбират с Windows 7. :rolleyes::)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да пуснеш уинампа да ти изпълнява командите правилно влизаш в самия уинамп в настройките CTRL+P и намираш Global Hotkeys има две отметки там, включваш ги виждаш какви са командитев прозорчето и ги преписваш в intelliremote в съответния профил :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре кажете ми ся дали ще мога да подкарам с тая програма системата ми за домашно кино 5+1 защото ми се строши дистанционното ??? или ако неможе с коя програма ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Intelliremote е софтуер със който вашият iPhone/iPod се превръща във универсално дистанционно управляващо всякакъв плеър на вашия компютър, единственото изискване е да се ползва WIFI

Т.е. не. Дистанционното действа посредством инфрачервени лъчи, които не са налични при iPhone. Мога и да греша разбира се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

абе хора, обеснявайте малко как да го инсталираме ... все пак има и начинаещи ... какво ще рече това: "Архива съдържа папка със готова кракната версия на програмата сървър, която ще трябва само да стартирате и да промените пътя към профилите инсталирани в нея така, че да си пасват с вашия комп!"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...