Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да добавяме снимката от албума на песен с iTunes!


ReCcA

Recommended Posts

Аз обичам да имам картинки на песните си и редовно си слагам , но по бързата процедура :

Google~>Find~>Виж изображението в пълен размер~>Mark~>CTRL + C~>Дирекно на мястото на снимката CTRL + V

Готово :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Аз обичам да имам картинки на песните си и редовно си слагам , но по бързата процедура :

Google~>Find~>Виж изображението в пълен размер~>Mark~>CTRL + C~>Дирекно на мястото на снимката CTRL + V

Готово :)

:yeahthat: или направо влачиш и пускаш с мишката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

при мен не става нищо стана по някакъв друг начин :-D и аз незнам как :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз обичам да имам картинки на песните си и редовно си слагам , но по бързата процедура :

Google~>Find~>Виж изображението в пълен размер~>Mark~>CTRL + C~>Дирекно на мястото на снимката CTRL + V

Готово :)

Извинявам се много, ако въпросът ми е глупав, но нещо не ми стана ясно.

Това, което рабирам от обяснението, е, че търсим изображението в Google и го копираме "директно на мястото на снимката". Къде обаче е това?

Може ли да уточните, понеже от скоро имам iPhone и не съм много вътре в нещата.

Мерси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много е просто. :) 1-во отваряш iTunes след това свързваш iPhone-а към компютъра (посредством USB кабела) след което от Libraly избираш Music.Намираш песента (или албума) на която искаш да поставиш дадената снимка и с десен бутон на мишката отиваш на GetInfo (1-та опция от падащото меню).След това копираш снимката или провлачваш посредством задържането на левия бутон на мишката (избери си едно от вдете) и поставяш изображението в "балончето" на което пише Artwork.След това даваш телефона да се синхронизира с компютъра и си готов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много, Жорки! :)

Само един последен въпрос. Има ли някакъв начин обложката да се добави към всички парчета в албума или трябва да я слагам на всяко едно парче поотделно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Маркираш всички песни от албума и пак по същия начин с Get Info и слагаш Artwork-a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз срещам друг проблем с артуърка!?!

имам качен на РХЧП стадиум аркадиум и в гет инфо изобщо не ми излиза там артуърк, някой да има идея как да го отремонтирам тоз проблем?

да не говорим че ъм си го рипнал от оригинален диск а не съм качвал МП3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Еми изтегли си от нета по начина, който е написан в началото на темата..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Здравейте, пичове! Проблемът ми е следният: наскоро реших да си ъпдейтна плейлистите на iPhona и се указа, че някои от новокачените mp3-ки имат прикачени картинки... разни мацки, различни логота на сайтове и темподобни, в което няма лошо , обаче ме дразнат много. Проблемът е, че ipod-плеъра ги групира по жанраве и албуми, а не всяка песен съдържа данни за това и така се получава, че една картинка, например снимка на Мадона се лепва за 120 песни, сред които има AC/DC, Metallica, Tiesto, Carl Kox, и т.н. и се явява като обложка на цял албум, а песните вътре са коренно различни... Та въпросът ми е има ли някаква настройка на ipoda или на itunes с която да забрана да излизат картинки на песните? На стария ми iPhone 3G пак показваше картинки, но си бяха само за песента, към която са прикачени...

Благодаря предварително, ако някой успее да ми помогне.

(ако изтрия песента с въпросната снимка на Мадона си намира друга например на mp3zoneBG.net и я лепва нея)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много е просто. Wink.gif 1-во отваряш iTunes след това свързваш iPhone-а към компютъра (посредством USB кабела) след което от Libraly избираш Music.Намираш песента (или албума) на която искаш да поставиш дадената снимка и с десен бутон на мишката отиваш на GetInfo (1-та опция от падащото меню).След това копираш снимката или провлачваш посредством задържането на левия бутон на мишката (избери си едно от вдете) и поставяш изображението в "балончето" на което пише Artwork.След това даваш телефона да се синхронизира с компютъра и си готов.

Направи ли си труда да прочетеш или така си пишеш, по навик?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Magnavox, select all music (ctrl+a/cmd+a), десен клик - get info, на първия таб вдясно по средата има artwork, слагаш чавка така както ти е бяла и даваш ок. По този начин ще ти се махнат всички снимки на албуми!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...