Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Fring


Grievous

Recommended Posts

Nimbuzz също е безплатна, но си има отделна тема. След поредния ъпдейт, Fring също заслужава подобна почит.

5nmcfq.jpg2vtqnw8.jpgwv8qki.jpg

Безплатното приложение Fring, което предлага чат през различни IM и VoIP услуги като Skype и MSN Live Messenger, има нов ъпдейт за iPhone, включващ видеочат съпроводен с Push Notification. Уникалната функция позволява на потребителите на iPhone да се свържат чрез безжична мрежа и да чатят с други Fring и Skype юзъри чрез видеолинк. За съжаление обаче ползващите iPhone могат само да виждат човека, който им се обажда, тъй като липсата на допълнителна камера отпред не позволява да се правят видеоразговори "лице в лице". Да се надяваме, че в новия iPhone, който излиза през 2010 година, този минус ще бъде поправен.

Моля, проблеми, дискусии и работа с Fring приложението, тук. Весели празници. :rolleyes:

file.php?id=108

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не успях да видя видео разговора в действие :rolleyes: При вас работи ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм на работа и нямам тази възможност, но още тази вечер ще опитам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега пробвах и не мога да осъществя ни разговог ни видео. Обаче от отсрещната страна ме чуват идеално. :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ме дразни изваждането на целият списък с телефонните абонати в програмата. Навигираш между 500 телефона :evil: Има ли начин да се показват само скайп/фринг абонатите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има, влез в Add-ons, цъкни на Skype и ще те прикани за Unsubscribe. Натискаш OK и отново се логваш с ник и парола на Skype. Гледаш настройките в Settings/fring да са както на първи шот. Виждам, че и известяването (Notification) работи.

2co0ef4.pngb51bgw.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз не успях да го подкарам със Скайп. Може би работи само с fring-към-fring видеото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приложението е безплатно, така че се чувствайте свободни да пишете своите забележки/оплаквания/идеи директно на епъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скайпа на Фринг дали е по удачен от другото приложение за iPhone? Някой да ги е съпоставял

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една - две екстри повече: прием на видео и пуш. Като цяло обаче въобще не ме радва - при мен винаги е имало провлачване и забиване.

Edit: Можеш да ползваш акаунти в различни програми, не само в скайп - това за някои е предимство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След рестарт и после респринг всичко работи. Изпробвано през WiFi и EDGE. :razz:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

някой има ли идея как се спира хисторито на подобни скайп приложения... тъй като всеки път след рестарт ми се зареждат цели предишни разговори..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Става все по-хубаво. Няма нужда от Туитър, Фейсбук,Скайп клиенти. Всичко в едно, сега и 2-way video calls и multi-tasking

Version 3.3.0.9

What's new

fring changes the way you use your iPhone, again.

Richer social communication includes 2-way video calls, multi-tasking, social stream + more!

* 2-way video on iPhone (for OS4). Over 3G and wifi, so you can see your friends wherever you are.

* Multitasking means you are always on and available to your friends. So you can keep fring open in the background, even as you use other iPhone services/apps.

* New Social Stream: Chronologically stream all your twitter, facebook, chats and call updates, all in one place

* A Smarter address book: manage your buddy list, merge contacts

Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нео, няма по-нова. Просто съм объркал версията в поста ми. Има си скайп, майп и т.н. Виж в Stream, горе отметките няма ли го скайп. Не го търси в Адоните. В Dialera също трябва да има Skype Out.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скайп се избира при логването. Пробвай да излезеш и се логни пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Неолчо я отиди в buddy list и виж как ти светят skype контактите най отгоре, ИЗНЕНАДА/ след логване в skype той изчезва и вгражда контактите в buddy list. Без паника!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да прави конфликт с IM+? :think: Знам ли, пробвай.:(

Редактирано от GPower
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам го от години (вкл. да ми пищи вместо скайп, като предпочитам да съм си в самия скайп , и съм си логната в скайп .Сега при ъпдейта просто автоматично пак съм си логната в скайп, но наистина всичко е както казва Неол. Нито може да се избира отделно дали да си логнат там, нито нищо. Не е удобна тая версия....

Неол, ето ти:

Fring 1.1.0.9.ipa (2 MB)

Свали

Fring 3.0.0.7.ipa (5,1 MB)

Свали

Fring 3.3.0.9.ipa (13,4 MB)

Свали

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както казах и при мен го няма в адоните, но си имам контактите, мога да набирам и пиша в скайп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента никой го няма в add on. Който е успял да се логне - честито. Останалите ще чакаме да видим бъг ли е или скайп е почнал да ги съди :(

В описанието в appstore също вече не пише нищо за скайп. Изглежда, вече няма да има поддръжка за него...

Редактирано от ammcfc
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ammcfc, за малко ме изпревари, канех се да го напиша, но исках първо да тествам и другата -visually impaired version, и при нея междувременно (буквално между няколко рефреша) изчезна скайп в описанието.

И при двете сега нещата са така:

[ATTACH=CONFIG]4093[/ATTACH]

Неол, ми не знам– тука има конспирация някаква... Както знаеш, аз не съм Sladichyk... :( Сложи най–старата версия. Или пък я инсталирай през Installous.

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С 3.3.0.9 проблен нямам, скайпа бачка видео разговор направих с 3г съм т.е от другата страна не ме виждаха но аз ги виждах перфектно. Един голям минус е че през МСН немога нито да говоря нито видео разговор да правя и ме дразни това , че не мога да съм в режим инкогнито.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я, ако някой, на който му работи всичко и може – да даде дръпната по–рано от вчера сутрин 3.3.0.9 да пробваме. Имам някакви съмнения за тихомълком сложени в следващите часове фиксове, както корекциите през минути в описанието преди малко. :think:

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...