Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Покажете Winterboard темите, които ползвате


dViktor

Recommended Posts

Много Благодаря GPower. Ето го приложения ефект :goodpost: Мисля че добре стои.

Свали

79IMG_0142.png90IMG_0143.png53IMG_0144.png

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който слага шот към темата си може да добави и линк естествено(даже е препоръчително за да избегнем въпроси), но запитванията ги правете в темата за това: http://bgiphone.com/showthread.php/238-Изображения...-(искаме-тема-тапет-иконка-слайдър-и-др.)/page141

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я вземете се съобразявайте в коя тема какво пишете. Тази тема е за да си покажете темата, а не да пускате най-различни теми с линкове към тях! Ние няма само да ходим подир г*за ви и да подреждаме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

mupo в такъв случай частите от теми , цели теми + линковете към тях за към къде да ги препращаме или са за тук или за (

Изображения... (искаме тема, тапет, иконка, слайдър и др.) друга секция за която да се пренасочим поне аз невиждам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За целите теми ще си правите отделни теми, а за чарковете ще ги слагате в Промяна на облика на OS X Mobile чрез WinterBoard. Досега все така е било.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Дълго бях със оригиналната тема, но само заради G-Power реших да "разчупя". Няма да показвам много от темата, защото я нагаждам, заради уиджитите - спрял съм ги, защото рамта пада до 30мб и лагва.. Темичката е 4 страници със хоума. Вертикален скрол на всички освен на хоума.

b296eda1cae41c28.png52ff36b0f5711794.png

6c00ea4475abc679.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новият ми SpringBoard. Остава да променя реда който променя дена от седмицата, защото има несъответствие.:)

c3099944954ae871.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дълго бях със оригиналната тема, но само заради G-Power реших да "разчупя". Няма да показвам много от темата, защото я нагаждам, заради уиджитите - спрял съм ги, защото рамта пада до 30мб и лагва.. Темичката е 4 страници със хоума. Вертикален скрол на всички освен на хоума.

b296eda1cae41c28.png52ff36b0f5711794.png

Ради мисля, че в този стил темата ще е много по-приятна.

ec1f97e5545b00d4.png47bd861ae2cc26fd.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

^ weda panel - новата версия е с доста добър и семпъл вид. И както ти писах вече на лично това което ми показа е доста хаотично, без никакъв определен контекст. Някой от иконите са Lo-Q

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без WinterBoard!

IMG_0747.PNGIMG_0748.PNGIMG_0749.PNG

П.П. Усещам как ще ме залеят ЛС-та, но от сега да ви кажа, че ще се забавям с отговорите, тъй като правим ремонт и през деня съм зает, а вечер след 18 часа нямам нет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти качи елементите, пък не бери грижа.:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че всички елементи които ползвам съм ги споделил. Единственото ново е, че имам фон зад батерията, което се прави с помощта на бета приложение, за което ще пусна тема при първа възможност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и моята: Black Thunder + малко "пипане" от моя страна

437018.png437014.png437019.png437015.png

Download it ;]

Редактирано от Dan7e
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...