Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Картинка/лого на сайта в address bar-а


mariankata

Въпрос

Аз бих се радвал ако имаме картинка/лого на сайта в address bar-а.

deoffl.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

18 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Оооо благодаря (детска радост = отивам до китайците за шоколад и разгазирана fanta :biggrin::biggrin: )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хайде и аз да се пробутам... Ето три фавикончета като примерни.. Не съм сигурен, но мисля, че трябваше да са .gif, но сега са .png:

faviconibg.pngfaviconibg1.pngfaviconibg2.png

Разбира се може да се направят хиляди комбинации. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
И без да увелича се виждат.

Вярно! Но трябва да се загледаш. Нещо, което много малко хора биха направили. Махни ги, изпрати ги на Vlad и съм сигурен, че ще бъдат сменени ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Братле просто браузера те прецаква. Вижда се нормално с Opera и Mozilla, Explorer-a си е Екс, няма да го обсъждам. Това е png или gif и се сещаш, че няма как да са бели краищата. Може би png-то прецаква нещата. Може да се направи gif.

wrtwerytew.jpgsasasasas.png

sasasasasm.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм с последна версия на FireFox, но като зуум-на и се виждат ъгълчетата. Ма що го правите на такъв велик проблем не знам. Казах!! Ако някой ги има без ъгълчета да ги прати на Vlad! ТОЧКА!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами не аз правя въпроса. Отговорих адекватно. Шота който съм дал по-горе е от Фокса, последна версия!!! Това е png или gif, те са с прозрачен фон!!! Изображението не е един цвят и е въжможно в ъглите да е по-светло за да се създаде триизмерен ефект, нещо което ако се спести ще омаже нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...