Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с Apple ID


batmile

Въпрос

Здравейте приятели! Притежател съм на iPhone 4 с iOS 5.1.1 До онзи ден всичко беше ОК, но! При опит да си ъпдейтна едно от приложенията App store ми каза: "This Аpple id has been locked for security reasons. Visit iForgot to reset your account" Това съобщение като цяло ми се стори абсурдно, но последвах инструкциите и отидох на iForgot където казах на посочения адрес да ми пратят reset instructions. Последва съобщение The mail has been sent, което не отговаря на истината. До момента не е дошъл никакъв мейл. Анкетирах всички моит познати с айфони за подобен проблем, но никой няма такъв. Моля кажете какви са вариантите защото да ми се затрие акаунт със множество приложения (голяма част от които закупени) е крайно неприемливо за мен! Предварително благодаря!

Редактирано от batmile
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

20 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Опитай отново през iForgot. Може да си уцелил някакъв лош за сървърите на Apple момент.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От снощи, когато се появи проблема съм бил в iForgot поне 15 пъти! Всеки път казват че са пратили мейл, но такъв няма! Пощата ми е в ww.mail.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Виж в мейлбг да не е в спам папката. Иначе: https://iforgot.appl...e.com/kb/HT2526 или http://support.apple.com/kb/HE36 . Акаунтът ти е локнат, защото някой се е опитал да пазарува хикс пъти с грешна парола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хора, отчаян съм! Не е в спам папката, просто не изпращат мейл. Това ми дава все още няква надежда, че може да е грешка. В iForgot бях сто пъти. За съжаление не помня тъпите security questions и не мога да пробвам и този вариант. Не виждам как някой може да пробва да пазарува с моя акаунт при положение, че телефона не ми излиза от джоба! Писах им мейл авто отговор ме праща пак в iForgot!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Прежалваш кинти и звъниш на express lane по телефона. Номерът го има в сайта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Alxx®, в горният пост пишеш да се звънне на express lane, телефона 1800MYAPPLE ли е, и има ли друг начин ако не знаеш Англиийски, че от три дни им пращам поща и не получавам нищо ? Тайните въпроси съм ги забравил, имам още два акаунта, изпратих им поща пробно за смяна на парола и веднага ми пратиха поща. Но на заключения не получавам нищо, и на алтернативният също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От няколко месеца чата или както се казва този вид поддръжка на Apple е с пари. Мисля само, ако ти е свършила гаранцията, но не си спомням.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В поддръжката на APPLE, телефона за България, как се набира, с "+359" ми дава грешен код. Без "359" пак.

Iphoneman как да стигна до този чат на APPLE

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

0080060027753 от 09 до 17 мисля. Ще чуеш информация на Български, но разговора трябва да се води на Английски. В един от разговорите попаднах на Българин (разбрах когато се представи). Беше ми супер странно, двама сънародници а трябва да си говорим на Английски, но такива са правилата…

Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

The Shaman- e, повярвай ми знам за двете нули, но човек като се забърка прави грешки. Както и да е, свързах се с поддръжката на Apple, и чакам поща в следващите 24 часа. Благодаря ви за съдействието.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За да не отварям нова тема ще пиша в тази. Преди малко се опитах да изтегля едно безплатно приложение и ми излезе това съобщение. yvevy6uq.jpg Не се получава при всички приложения.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от MUFCBG
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,

успях по небивал начин да си заключа и самия телефон, и Apple ID. Пуснах през сайта за рисетване , но дава чакане до 10ти март, което за съжаление няма как да го дочакам, защото ще пътувам.

В сервиза ми казаха да се обадя на 00800 6002 7753, опитах с +1 отпред, но без успех. Аз ли не набирам правилно?

Също , мога ли на друг апарат да се регистрирам с друг мейл като нов потребител с ново Apple ID & парола?

Благодаря !

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, даже през скайп и е безплатно обаждането. Обаче ако телефонът е по-стар от 90 дни и няма платен епъл кеър се плаща такса за телефонна поддръжка. Натам ти трябва оригинална фактура/бележка(от оторизиран дилър) за закупуване на устройството, снимки на серийния номер от кутията и самия телефон. Тогава можеш да искаш ресетване или махане на акаунта, но и затова се чака. В моя случай четири дни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 12 часа, Alxx® написа:

Но-но!

А как набирате номера? При мен не става, или просто имат работно време, което не е опоменато.Води се 24/7 .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Директно, както е написан. И не цитирайте последен пост, ненужно и не по правилата на форума. Под всеки пост има поле за писане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...