Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

SoundHound


profusion

Recommended Posts

SoundHound

0ecb8b5920e6890c.png

Официален сайт

SoundHound е оптималната програма за търсене на музикална информация:

* Разпознаване на музика - просто доближете вашия iPhone до източника на музика.

* Дори може да изпеете песен или изтананикате за да я разпознае.

* Незабавно показване на текста на песента.

* Класации с песни.

* Нов дизайн, достъп до ревюта, биографии и YouTube за търсеният изпълнител.

* Споделяне по email, Facebook иTwitter.

4906ae56a350d6a5.PNG e6f02c912d4de32a.PNG 216cc314731d87d8.PNG 710c3990ac10bd43.PNG 85ba48e25ddaa2d0.PNG

appstore.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, разпознава песни като shazam + текстове и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда много интересна :)

П.П. Струва ми се, че е нужна доста по-силна музика за да разпознае, отколкото на Shazam е нужна. Иначе е направена хубаво и това, че показва текста е голяма екстра :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направо издуха Shazam. Всичко е направено много по-добре. Даже, ако я имам песента в телефона мога да я пусна и ми я показва с малка ipod иконка в ъгъла.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи наистина идеално. Пробвах и това за по-силната музика... Няма такова нещо. Разпознава и от слушалките ми при доста намален звук. Добра е, но сравнението и с Shazam е леко несериозно. Тествах и двете с десетина еднакви, средно популярни песни и Shazam се справи приблизително двойно по-добре.

Обнових линка за сваляне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Settings има допълнителни настройки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам забелязах. Маха се и досадната вибрацийка от там. :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично повече ми харесва от Shazam, особено добре направената интеграция с iPod Music Library.

Пък като ми листна текста на Incarnated Solvent Abuse на Carcass секунди след като съм я пуснал, и то на фона на обложката на албума... само слушах и не вярвах на очите си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно да направи пълен оборот. Колкото по-популярна е песента, толкова по-бързо я вади на бял свят. :) Харесва ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

SoundHound v3.1

Новото:

* Незабавно слушане при стартиране - вече може да настроите SoundHound да започне да слуша незабавно след стартиране, за да получите резултати възможно най-бързо. (Settings -> SoundHound -> Listen on Start)

* Стартиране на Pandora (само за US) - SoundHound съдържа линкове за стартиране на Pandora базирани на която и да е песен или изпълнител.

* По-добра оптимизация - SoundHound 3.1 е оптимизиран да намира песни дори по-бързо от преди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако под "БГ песни" разбираш чалга - няма. (иначе тази си разпознава български произведения)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Дори и версия 3.2.1 не работи при мен (само 3.0 тръгва). Някой друг с такъв проблем ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен и 3.2 и тази работят. Погледни си плазмата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-горе @Grievous, ти е казал, че работи. При мен също няма проблем. Явно проблема не е във версията. Отделен е въпроса, че си оставам на Shazam.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми то и аз използвам shazam основно, но в тая имах няколко запаметени песни и сега не им помня имената. Затова гледам да я подкарам някак си без да я трия, че поне да ги видя...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пробвал, но прочети за принципа на работа на подобни приложения :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле, бива си я! Успях да изпея нещо с моя смотан английски и програмата откри песента, пък и половината бръмчах нещо подобно на мелодията :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмата е уникална и в пъти по-добра от shazam - особено платената версия за iPad :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...