Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Всеки 11-и мъж предпочита iPhone 5 пред с@кс


mishocs

Recommended Posts

Всеки единадесети мъж е готов да се откаже от удоволствието на с@кса, ако получи новият iPhone 5 две седмици по-рано.

Убеждението, че мъжете мислят само за с@кс, вкоренено в обществото, беше развенчано от ново проучване, според което технологиите са на първо място в мъжките умове, съобщава БГНЕС.

Всеки 11-и представител на силния пол би се отказал от съпружеските си задължения в името на новия смартфон на Apple. 22 на сто от анкетираните заявяват, че повече няма да близнат кафе, ако имат новия iPhone, а 14 на сто от мъжете са готови на доста по-драстични мерки като например да откажат алкохола.

Премиерата на iPhone 5 на технологичния пазар е насрочена за 12 септември.

http://it.dir.bg/news.php?id=11825419

п.п. Може да не мигрирам към iphone 5 при такива условия :D

Редактирано от mishocs
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-добре да e вътре, па ако ще и с нокиа с фенерче да съм. И гълъби съм готов да пускам вместо SMS. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ясно, че американците с тия дебели жени ще се откажат от секса за един телефон...

Ама я да видят българките, тогава друга песен ще запеят :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да откажа пиенето е полезно за здравето, ама пък да го карам на виртуални удоволствия или да си играя с Мара Петлякова...

По тая статистика, всеки 11-ти е с проблем в леглото, а доколкото знам, кръгът е доста по - малък. Обяснимо ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@MMJ: И откъде разбра, че проучването е направено в щатите? Маниаци има по целия свят. И не само на тема айфони.

Редактирано от Jekylll
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм готов с две да го правя, пък да изчакам не две седмици предварително, а четири седмици след представянето ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цъ...цъ..цъ...

Е как пък няма да спра секс@ заради някакъв телефон...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"За нищо на света" - коментар на жена ми.

П.П. Тя е с 2Г и и дреме на...за "новостите".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

понякога ме гони носталгията по онова време, в което нямаше интернет и мобилни телефони...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И мен, но да не забравяме в какво време живеем ;) То има немалка заслуга да се запозная с оня "младеж" с пингвина и дяволчето в аватара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох, да, добре, че е интернет, че още щях да съм девствен :D Бях един свит такъв, неуверен с жените, пък през нета по-се отпускам и ги допускам да опознават прекрасната ми същност :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно няма да си получа петицата по-рано...лека ви :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмист се връща в офиса с жаба на рамото. Колегите му го питат - за какво носиш тази гнусотия? А, той им казва - това не е гнусотия, а вълшебна жаба, която може да говори!

Колегите: А, друго какво може?

Програмиста: Ами като я целунеш се превръща в прекрасна принцеса...

Колегите: Хайде, целуни я веднага!

Той: Не искам! Мен повече ме кефи говореща жаба!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...