Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Производството на iPad mini вече е започнало?


Kontrero

Recommended Posts

0000166616-article2.jpg

Производството на по-малкия таблет на Apple, за който отдавна се носят слухове, вече е започнало. Това поне твърдят анализаторите от Jeffries, които имат информация от проверки в поддоставчика Foxconn, пише AppleInsider.

Според спекулациите на 12-и септември американският концерн ще представи не само новия iPhone, но и умалена и по-евтина версия на таблета си iPad.

Информатори на DigiTimes съобщават, че доставките му ще достигнат 4 млн. месечно още през септември в очакване на високия интерес около празниците. Очаква се да бъдат произведени 25 милиона таблета през третото тримесечие на годината и още 30 милиона през последните три месеца на 2012 г.

Очаква се iPad mini да разполага със 7,85-инчов дисплей, който няма да разполага с Retina дисплей, както при последния таблет, а ще има сходна с тази на iPad 2 резолюция - вероятно 768х1024 пиксела. Устройството ще има и по-тънка рамка, така че дисплеят да заема по-голяма площ от лицевата част. Hidden Field

Според източниците на DigiTimes доставките на iPad mini са започнали още през юни, но в момента вървят с доста по-скромно темпо от по няколкостотин хиляди бройки месечно. Стартът на продажбите може би ще бъде през октомври, а цената вероятно ще падне под 300 долара (за Европа - 300 евро).

Анализаторите от Jeffries твърдят, че е стартирало и производството на телевизор с марката Apple. Информацията за телевизорите идва от източници в Sharp, Hon Hai/Foxconn и други доставчици на компоненти.

Wall Street Journal обаче пише, че вместо по свой телевизор Apple работи по т. нар. сет топ устройство. Досега от Apple не са успели да постигнат никакви лицензионни споразумения с кабелни оператори, които са от съществено значение за подобно устройство или за телевизор с марката на американците, пише още WSJ.

Source: dnes.bg

kontrero

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо ще взема за малкия.

Този му е голям и му тежи :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен инфото за телевизорът ми е с пъти по-интересно.

Иначе относно малкото братче на iPad-а-сигурен съм че ще се купува доста,най-малкото заради цената,а от Apple точно това им е целта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми, по-евтино от големия. Това е достатъчно.

Иначе и аз съм в очакване на телевизора... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още преди да излезе първия, се бях абонирал за новините относно него. Очаквах да е нещо дето да си го нося във вътршния джоб на сакото.

Маааалко ме разочарова - беше бая по-големичък, но .... (мисля че моя iPad 1 е първия донесен в България - на втория ден след пускането му в Apple Store - аз го държах в ръцете си).

Иначе 7 инчовия - мисля, че ще си го купя заради по-горните очаквания.....гъделче просто - носиш си го в джоба :smile:

А - съгласен съм с LUBECA® - чакам телевизора .........

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както се развиват технологично нещата .... iPod, IPhone, iPad - просто следващия момент е телевизора.

Какво очаквам аз..... нещо което ще е телевизор, ама ..... + не баш.

Разчитам на духа на Джобс.....ще е нещо мноооооого повече от телевизор.(това е негова стара идея)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и да не е тук мястото обаче да питам:

замислил съм се за тоя мини айпад, че ми писна да ходя без батерия... и не ми е ясно 3г моделите как работят с watsapp и viber? И по- точно как ще ги синкна тия приложения с мобилния ми номер, който всички знаят, а не с този на дейта картата..?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

WhatsApp Messenger не работи по принцип на iPad/iPod Touch.

A, за Viber не би трябвало да имаш проблеми, тъй като работи на всички устройства с iOS. При активация на приложението, просто си въвеждаш мобилния номер.

Нека да не се отклонаваме от темата. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...