Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Счупено library и плейлисти...


DreamcatcheR

Recommended Posts

Омазах си library-то на туньо. Ще сменям дискове и затова си прехвърлих цялата папка iTunes на системния диск, а в него вече имаше library. Дадох му да препокрие файловете и явно в лайбрърито на системния диск файловете iTunes Library Extras.itdb,iTunes Library Genius.itdb, iTunes Library.itl, iTunes Library.xml, iTunes Music Library.xml са пазели всичката информация (плейлисти, watch count, инфо за сортиране по дата и др.). На телефона си имам всичката музика, с diskaid я прехвърлих обратно в тюнса, но изчезнаха плейлистите. Най-лошото е, че изчезна след това всичко и от телефона (музика, плейлисти..) понеже не му спрях бързо синка.. Тези перипетии ми се случват в изключително лош момент понеже вчера затрих всички бекъпи от тайм машината за мака, така че не мога да си ги върна. Автоматичният бекъп на телефона ми е изключен. Но пазя някакъв от май месец, който ще свърши някаква работа за плейлистите. Въпросът е тази информация пази ли се вътре? Понеже влязох в бекъпа с ibackupbot и единствените файлове за mobile ipod и itunes, които открих са:

Library_com.apple.itunesstored_itunesstored_private.sqlitedb

Library_com.apple.itunesstored_itunesstored_private.sqlitedb.info

Library_com.apple.itunesstored_itunesstored2.sqlitedb

Library_com.apple.itunesstored_itunesstored2.sqlitedb.info

Library_Preferences_com.apple.mobileipod.plist

Library_Preferences_com.apple.mobileipod.plist.info

Вършат ли ми работа и как? Някакви други идеи?

Да обобщя какъв ми е проблема - на практика всичкото ми съдържание е на лице. Сортирането му обаче е заминало и най-вече плейлистите. А те са ми най-важни..

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...