Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Откраднат MBP 17"


Филип

Recommended Posts

Здравейте,

Не намерих подобна тема във форума, а и не съм сигурен дали тук трябва да пиша - извинявам се предварително.

Въпросът ми е: Има ли начин да се проследи и открие откраднат MBP late2011. Няма инсталиран специален софтуер за проследяване. Полицията вдигна ръце и се предаде. Лаптопа беше откраднат преди около 1.5-2 месеца.

Още един въпрос - към всички с MAC: Папката в която са подпапките с проектите ми не могат да се подредят по азбучен ред. По - точно - подреждат се и след 1-2 часа като я отворя всичко е отново разхвърляно. Няма оправия. Ползвам Time capsule - реших че ги възстановява както са там, но колкото и да ги подреждам на мака или в капсулата - след около 2 часа всичко е по старому. Помогнете с идей защото това ме влудява. Не се ориентирам как да закача картинка за да визуализирам проблема си.

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Find my iPhone пробва ли? Макар, че след 2 месеца, едва ли ще ти е от полза...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Find my iPhone го засичаше за около ден, но "бързата" полиция не направи абсолютно нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Затова не разчитам на полицията.

Губих си iPhone-a и си го намерих с помоща на iCloud и няколко приятели.

Sent from my iPhone using Tapatalk v. 1.14

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...