Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Въпрос относно OS X Mountain Lion


intro

Recommended Posts

Здравейте въпроса ми е относно ресурса които изисква OS X Mountain Lion (прочетох че е за машини след 2007) дали той е осезаемо по-голям от OS X Lion? Понеже ползвам macbook pro 5,5 (2009) с Lion и съм доволен от начина по който се държи, интересува ме дали ако updeitna вече НЕ толкова новия ми MACBook ще се забави или не?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса не е толкова в размера на дяла, които ще заеме. OS X Mountain Lion е изцяло на 64bit. Тенденция, която започна от Snow Leopard насам. Не че няма хора, които са инсталирали ML OS на MacBook Late 2008. Нищо не пречи да си я качиш и да тестваш. Моята машина е Mid 2010, но е 2.4GHz, 8GB Ram и с SSD и съм доволен от операционната система, но не само заради характеристиката на лаптопа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте въпроса ми е относно ресурса които изисква OS X Mountain Lion (прочетох че е за машини след 2007) дали той е осезаемо по-голям от OS X Lion? Понеже ползвам macbook pro 5,5 (2009) с Lion и съм доволен от начина по който се държи, интересува ме дали ако updeitna вече НЕ толкова новия ми MACBook ще се забави или не?

Повярвай ми новата система е по-добра от тази със която си във момента! Не си усложнявай живота ,тегли си новата инсталирай я и ще видиш,че 10.7 ти е мъчил много машината!! От опит ти го казвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10.8 Mountain Lion спрямо 10.7 Lion e нещо като 7-цата спрямо Vista.. Прави си изводите :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз въобще нямам такива впечатления, но както и да е :) 10.8 на моя мбп харчи памет колкото 10.7, обаче батерията държи по-зле.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента слагам (престраших се).....след 3/4 дена ползване ще споделя впечатления Благодаря на всички!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

обаче батерията държи по-зле.

Като на ифоньо бре, майка - изключи си нотификейшън сентър-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм го пробвал с изключен център, ама предвид, че там нищо не пристига, нямам обяснение как яде толкова батерия :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден. Тъй като си взeх MacbookPro само, че не е с Mountain Lion, и си мислих да го ъпдейтна, но се чудя дали няма да загубя iLife пакета, а не искам да го губя. Може ли някой да ме просветли. Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз моят го купих с Lion, наскоро ъпдейтнах до Mountain Lion и нищо не се загуби ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...
:) Редактирано от master_23
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...