Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Смяна на аудио жак на iPhone 2G


sku7er

Recommended Posts

Здравейте, изкам да си сменя аудио жака на 2G-то сам...

Естествено няма да се справя без подкрепа на хора които знаят как става.

Така... вече имам кабелчето на което е буксата за слушалките, отворих телефона с нагласата да го сменя (като ми бяха казали че се лепи) но ударих греда.

Навсякаде има едни миниатюрни винтчета с които не мога да се оправя :no:

Разпитах и ми казаха да си купя часовникарска отвертка, но не знам дали ми върши работа. Дайте предложения как да се справя. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде си тръгнал като нямаш отверки? При положение, че отверки нямаш най-добре последвай съвета който ти е дал john_digweed.

Ако все пак продължаваш да искаш сам да опиташ и да рискуваш впоследствие да отидеш при Aveliky с по-голям проблем, то следвай това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще пиша от негово име, (това е приятеля за който писах в тази тема), то ако беше до сервиз щеше направо да го носим натам а нямаше да се занимаваме с глупости. Купихме модула за звука от aliencheto (мерси впрочем :no: ), и днес вечерта го отворихме... Справихме се донякаде, но на там не ни стигнаха подръчните материaли за направата му . Трябва ни някаква отверчица с която да ги отвием и сме готови, но сега задачата е от каде да я намерим нея .... :neutral: Някакви идеи... :confused:

ПС-при мен ли стана убърквация или темата я има два пъти :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почти във всяка железария се продават комплекти с мънички отвертки(почти часовникарски :smile: ). Най-малката пасва идеално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета справих се, смяната мина безаварийно всичко си бачка и се радвам че не си прецаках телефончето :tease3::):biggrin:

БЛАГОДАРЯ от сърце за това че ми обърнахте внимание и помогнахте !!! :cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...