Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Downgrade iOS 6 to 5.1.1/5.0.1/4.x.x - iPhone 4 / iPhone 3GS / iPad 2 / iPod Touch 4 - redsn0w


Veselin Minchev

Recommended Posts

Да, аз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    13

  • The Shaman

    9

  • mariankata

    7

  • Shomev

    6

Значи нещо не ми е в ред буксата най-вероятно.. Ще опитам за всеки случай и на ПЦ.

Същата работа.. Първо ми даде 3194, след това пуснах ТСС сървъра на ъмбрелата и отново 1600..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

DreamcatheR и аз имах същия проблем с downgrade-а с последната версия на redsn0w 0.9.15b3,но дръпнах версията от предната страница 0.9.14b2 и стана от раз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жив да си, Никола! Стана точно, както каза! Бях изтеглил последната версия на редсноу - 0.9.15. Никога не съм очаквал, че с по-нова версия на джейлбрейк туийк ще има проблеми..

Появи ми се -1 грешка накрая, което, както разбрах, е нормално. Ползвах fix recovery като стана от втория път (първият не щя, като влизах в дфу ползвайки секундомерите; след това директно си влязох в ДФУ "ръчно" така да се каже).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Опитвай се да даунгрейдна 4ка с 6.01. Направих си custom firm, но след грешка -1 телефона стои в рекавъри и не дори с recovery fix oт редсноу 0.9.14б2 не може да излезе. Щом задържа пауър бутона и го изключа за да вляза в ДФУ, телефона се включва сам след 2рата секунда и не мога да го сложа в ДФУ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да можеш да му даунгрейднеш софтуера. Вкарай го в ДФУ и чист рестор отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там е работата, че не мога да го вкарам в ДФУ заради рекавърито. Май ще направя чист рестор 6.0.1 и после наново всичко.

Едит : Пробвах и с чист рестор и пак ми излиза грешка -1

Редактирано от Shomev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да беше прочел от какво е -1?! Телефонът ти Е РЕСТОРНАТ с 5.1.1, грешката е от липсата на ББ ъпдейт. Мъчи го да влезе в дфу и дерзай, друг начин няма.

че не мога да го вкарам в ДФУ заради рекавърито

Това пък как го измисли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами изключвам тела за да го вкарам в ДФУ,но след 2 секудни сам се включва и излиза иконката, където иска да го включа към айтюнс. И веднага редсноу ми казва, че телефона е в рекавъри и не съм прочел инструкциите правилно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е нали за ДФУ трябва първо да го изключа и след това 3 сек power,10 двата и после 15 home ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Искам да попитам този метод ще проработи ли на IPhone 3GS iOS 6.0.1 BB 05.16.07 и какво ще стане с бейзбенда?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, де, всичко е написано в първия пост. Прочети го отново.

Бейзбендът ще си остане 05.16.07

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси. Искам и да питам защо като си въведа данните в Джейл/Ънлок ми казва че не може нито да се джейлне нито да се ънлокне. Извинявам се че го задавам въпроса където може би не му е мястото, но кое да си сменя за да мога да го джейлбрейкна. Този бейзбенд където съм с него не се споменава почти никъде и съм в шах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бейза и джейлбрейка какво общо имат? Прочети темата в която пишеш, после се насочи към тази тема, ако искаш ънлок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко си работи перфектно, /ако четете и правите нещата/ по описанието!Току-що преминах от 4.3.3 на 5.1.1

следвайки процедурата в първи пост.

БЛАГОДАРЯ на тези, които са отделили от времето си, за да помагат на такива като мен за UP/DOWN-grade Jail и т.н.!

Весело посрещане на 2013г!

Наздраве :guitarred:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте,

имам iphone 4 със запазени SHSH 4.3.5, 5.1.1 ,5.1.1r1 ,6.0.1, 6.1........до вчера беше с 5.1.1 и ББ 4.12.01,човека от който го взех го е ъпдеитнал на 6.1 и ББ вече е 4.12.05....ползва си го с оригинална карта ,живее в чужбина,но понеже си е взел 5 този ми го подари......та въпроса ми е .....освен за ipod за друго става ли...и мога ли да върна 5.1.1 ,но да е със стария ББ 4.12.01......

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти и със стария бб си прецакан. Единствения вариант е да накараш този твой приятел да пусне молба да му го отключат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...