Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с тъч скрийна и хоум бутона на iPhone 4!


Kristian.Dinev

Въпрос

Здравейте, имам едно проблемче с телефона. Днес тръгнах да влизам във Viber, но ме изхвърли и touch screen-a заби и сега не работи, освен това и home button-a също спря да работи след като вчера изпуснах телефона на земята. Работи само Sleep Button-a и в момента не мога да рестартирам телефона. Ако някой има някакви идеи да сподели, защото се ядосвам много! Търсих в интернет и нищо не намерих... Трябва някак си да reboot-na телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

И, да го рибуутнеш, няма да има ефект.

Сервиз

Режим DFU с повреден Home бутон

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще има ефект и преди ми се е случвало и след reboot се оправя. Само, че тоя път хоум бутона ми спря да работи. Има ли начин да се направи reboot в този случай, без restore или да ходя на сервиз, защото нямам време. За много малко време съм в България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е, линка за дфу за какво съм ти го дал? Вкарваш, изкарваш...к'ъв рестор, к'ви пет ле'а?

Отиди в сервиза, в чужбина е осезаемо по - скъп ремонтът, а без него няма да минеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...