Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бръмчащ вентилатор macbook air mid 2009


interr

Recommended Posts

Здравейте!

Вентилатора на макбука при определени обороти не е шумен,а направо се едно стърже.Като разклатя машината и звука се променя,но определено не е приятен.Може ли да се ремонтира,или трябва нов?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами без да се отвори няма как да се разбере. Съветвам те ако никога не си го правил, да го занесеш в сервиз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отворих го,ама само капака свалих.Има ръководство в youtube.Мисълта ми беше,дали с почистване и смазване ще се оправи или си трябва нов,та да знам дали да се занимавам :smile:

Редактирано от gorgior
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От къде имаш отвертка, че от 2 месеца търся и немога да открия никъде в България... Предполагам че е петолъчка със затъпен връх, размер 1.0 ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със звезда,малка...Да не е по-нов твоя мак и да са различни болчетата?

А иначе питам,дали някой е имал подобен проблем.Може това да са им "слабите места" .

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За какви "проблеми" и "слаби" места говориш? Не го ползваш в лабораторно чиста среда, за да няма никакъв шанс да се замърси. Отваряш, чистиш, подмазваш или сменяш ако не стане - какво повече?

П.П. Аз бих си го сменил, спре ли - лошо.

П.П.2 Последен пост НЕ се цитира!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като спре щайгата трябва да се угаси, но ако е бил много натоварен има шанс да се опече макар и малък.

Съвет от мен, смени го и това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам същия лаптоп и нямам проблем с перката. Явно ще е за смяна(по с време), ако не се оправи след почистване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко пъти да предупреждавам и да редактирам мнения??? Не цитирай последен пост!!!

Одеве го разглобих.Така и не разбрах как се сваля перката...Като капсоловано ми се вижда...Поръчал съм друг вентилатор,утре ще дойде...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...