Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Gift Cards


mazev

Recommended Posts

Здравейте колеги, може ли някой от Пловдив, който ползва BG Store да ми изпрати две Gift card на стойност 10 евро на два акаунта? Стана гаф и акаунта ми е ограничен и само това е начина да си го въстанова. Следователно аз ще си платя и ще почерпя. Търся човек от Пловдив за да се видим на място защото най лесно става. Ако някой има желание да помогне благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиши и в кой стор си, не става от всеки на всеки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да подариш директно приложението или да подариш пари:

post-63-0-53511000-1357397933_thumb.pngpost-63-0-18661000-1357397938_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко тъп въпрос, ама за БГ стора гифт карти има ли? И ако има логично е да се продават в БГ. Защо някой трябва да ти ги праща?

Обадих се в iAbalka.eu в Мол Пловдив и ми казаха, че от известно време нямат такива карти и може само през appstore да се прати. Като цяло много се изнервих със защитите на apple, искам да платя и не мога :smile: нямаше да ми пука толкова ако не си бях взел 5-ца преди 2 седмици

п.п.

Eдиният акаунт си го оправих, ако може някой от Пловдив да ми изпрати 10 евро на другия и да си му дам парите ще съм много благодарен!

Редактирано от mazev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...