Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви


The Shaman

Recommended Posts

След това нали съм се поправил! Грешно бях разтълкувал броячите, но не е нужно да ти се обяснявам ;) Нали!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това май ще свърши работа;)

upuzyqy3.jpg

Обаче не дава достъп до gmail:(Някой да опита?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ставаше преди Mailbox да се усетят и да хлопнат вратата с новата си версия 1,0,1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне при мен превъртя брояча с около 5-6000!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е от него. Сега се превърта доста по бързо. Ако не си отварял един час, например е нормално да ти превърти толкова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би аз не мога да го оценя но не намерих някакво предимство пред gmail app-a. Пак казвам - сигурно е в мен проблемът ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече седмица пред мен са 424 хил., зад мен 360хил. и си се променят само последните три числа. Започва супер много да ме дразни, като че до сега не съм си получавал мейли, та го чакам като нова година. Следващият път като го отворя и са си толкова отлита от телефона ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писаха, че в момента имат проблеми със сървърите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако сега я изтрия от телефона и след месец например се сетя, че я искам дали ще ми важи този лиценз/резервация от сега. Нещо не мога да и свикна :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писаха, че в момента имат проблеми със сървърите.

Те щом при това контролирано натоварване на сървърите имат проблеми, какво остава, когато всички започнат да използват програмката. :unsure:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой ако знае нещо подобно, като от пост #28 и да работи(без Jailbreak) с втората версия нека сподели да тестваме това апп, че след рестор не важи запазването.

Сега като сложа първата версия и едитна файла ме праща за ъпдейт в стора.

Мерси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пред мен са има няма 700 000 к. Някой не му ли дойде реда да чуем за какво толкова се редим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой не му ли дойде реда да чуем за какво толкова се редим.

Не е нищо особено, но ще се пробва някой ден. Приложението, ако се погледне обективно си е чиста проба измислица и не струва за нищо, но понеже са хитри се възползват и с тази опашка за чакане, изкуствено настървяват хората.

А и сина на Eddy Cue работил уж в екипа на Mailbox.

Резервиране на приложението е чиста проба измислица, която не работи дори от първият ден, защото след, като сложих моите данни имах да чакам повече, отколкото други колеги резервирали по-късно. След рестор на телефона пък въобще не движи резервата и разработчика съветва да затвория приложението и да го отворя отново - палячо и половина, дори не знае какво му се случва.

пп. Преди няколко дни четох за един Календар, който се появил в US сторето на Аппле и същата или подобна история, като Mailbox.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но тактиката очевидно работи ;) От друга страна е безплатно и не е задължително ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз към неделя-понеделник ще се вредя имам към 25к

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как да си запазя кода, защото ми се налага да ресторвам?

П.П. Отказах се. И без това има над 720 000 човека пред мен.

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Gmail клиент. Работи леко и е много удобен. Не съм очаквал чудеса. Тепърва ще го тествам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само Gmail е, с възможност за добавяне на няколко адреса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...