Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Премахване на оксидацията при iPhone 5?


rooibos

Recommended Posts

След оплакванията за това, колко лесно се драска черният iPhone 5 някой знае ли по какъв начин може да премахне оксидацията от черния модел?

Ясно е, че ако има драскотини те пак ще се виждат, но поне няма да изглежда толкова горзно, ако поне страничната част се полира до натуралният цвят на алуминия.

Въпросът ми е, как в домашни условия да се полира отстрани, като се остави само задната част черна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше клип в you tube:)Водна шкурка 2000;)Маха се боята и остава алуминий....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ти е нужен клип:

Има специално тиксо, за предпазване на частите които няма да пипаш. Залепваш докъдето е нужно, после ползваш груба полировъчна паста за стара боя, която ще свали оксидацията. За да "лъсне" съвсем, минаваш повторно с най - фината паста за полиране. Не и знам точното име, но 3М я продават в сиви туби със синя капачка. С бялата капачка е по - грубата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой направи тази интервенция, да дава отзиви и снимки, Интересно ми е как ще изглежда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лошо няма в шкурката, просто има "малки тайни" при такава обработка и ако не ги знае, ще го надере и няма да е гот. Аз, също ползвам шкурка за такива врътки, но пастата накрая е незаменима.

Чек и аз да пусна един мигач: ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...