Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Помощ за Apple tv 3


HeatoN

Recommended Posts

Здравейте ,

Бих искал да помоля за малко помощ. Днес си купих apple tv 3 , разрових почти целия форум но не открих никаква информация за него! Прочетох за apple tv 2, за 3 почти нищо не намерих.

Като цяло, не съм много на ясно с apple tv!

Искам да знам има ли jailbreak, и дали може да се върже външен хард към apple tv 3 ?

И ако може да ми кажете ,къде мога да прочета по-подробно за да получа повече информация?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е писано за тройката много, именно защото няма джейл а вероятно няма и да има. Другото в общи линии се препокрива с двойката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

jailbreak нама,и не се знае дали ще има някога.

А харда къде искаш да го вържеш на Аtv-то,къде ще го боднеш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Полу - пълноценното ползване на ATV 3 се случва само с AirPlay (под iOS). Демек стриймваш от компютъра на ATV - то. Под Прозорците нямам идея как се случват нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубав отговор на въпроса, които задаваш, но не разбирам второта част на изречението. Под прозорците как се случват нещата?. Нямам идея, какво искаш да кажеш с това. Да може да стриймва, чрез AirPlay през компютър, от iPhone, iPod, iPad, но какво се случва под прозорците, не зная. Да не би да искаш да знаеш как работи този процес на стрийминг през AirPlAy?.

Редактирано от zdravko hristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има предвид Уиндоус.

Нещата стават чрез air video от appstore. Не малко пъти е писано (най-вече от мен :D )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шеринга с тунчо работи, но си дзверски ограничен откъм формати. Няма ли джейл(т.е. атв флаш и екс би ем си), тв-то не става и за подложка. В това отношение, епъл си ритат портмонето - тв2 е разпродадено, тв3 - почти никакви продажби. Защо ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,но човека вече си е купил атв 3 и трябва да знае всички варианти(които всъщност са 2)!Така и не разбрахме,защо не се работи по джейла му!Не достатъчно популярно може би!Едно Roku ще е доста по полезно;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви за бързият отговор! С нетърпение ще чакам развитие по въпроса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си го купил ново най-добрия ти вариант е стрийм през телефона чрез air video или от itunes, но както казаха там е ограничено и насича.

Затова ако си го купил 2ра употреба по-добре да си избиеш парите, защото от това което чета е възможно ако излезе атв4 тройката да се прескочи и всички, които се занимават в момента с това да го ънлокнат ще се фокусират върху новото, а това ще си отиде без някой да си спомня за него дори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Разгледай темите от раздела за АТВ и по-специално постовете на JohnyBravo,обяснил е стъпка по стъпка,включително и шотове!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да се шерват папки от Time Capsule на Apple Tv и да се гледат филми със субтитри на големия екран, естествено без джейл?

Не!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли не схващам въпроса... точно така гледам филми от AppleTV-то на телевизора, свалям ги директно на капсулата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със. Това съм пропуснал, като чета на бързо. Даже ми предстои такава борба със същите у-ва, на един приятел. Значи няма да мога да му видя капсулата от АТВ-то?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без джейл не става!Някакво решение е с Home Sharing през Тюнса...но снимки,музика и видео в m4p:(Трябва да имаш пуснат комп,iTunes...дълга и широка:(Е затова джейла е необходимост!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти попадне 2-ка,взимай;)Да видим и на събитието какво ще покажат!Може да има ново Atv;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ахахаха...е ти ме разби...

Аз чакам да мине евента-ако не представят Apple TV 4 отивам и купувам 3-ката.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В ебай има Apple tv 2, ама извинявай на двойна цена над тройката да си я купуват те.

Двойна не е, но повярвай ми - заслужава всяка кинта. 3-ката освен 1080p няма с какво да се похвали и клони към лишен от смисъл уред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

+1

Абсолютно съгласен. И двойно ми струва но повярвай след като го джейлнах си казах как по рано не съм си взел.

И кефа да си гледам 3D филми в вкъщи няма цена.

Ако намериш да си вземеш ATV 2 вземай без колебание.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През джейлнато ATV2 могат да се гледат 3D филми ? Защото до сега това ме спираше да взема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

koksibg, така си е написал поста, че излиза, че след джейл през АТВ пуска 3Д съдържание към ТВ-то си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам 3Д телевизор за да опитам,но в Infuse не пише,че стриймва...

Между другото...някой с Андроид стриймвал ли е към apple tv?И ако да,какви формати стриймва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...