Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Auto App Updater


zdravko hristov

Recommended Posts

Auto-App-Updater-Cydia-iPhone-iPod-iPad3_thumb.jpg

Свали

Auto App Updater 1.0 е нов tweaks от Cydia, които можете да изтеглите от репото на ModMyi срещу $2.99. С помощта на Auto app updater 1.0, може автоматично да ъпдейтвате своите приложения. Когато има нов update в AppStore Auto App Updater се включва автоматично, за да направи ъпдейта на вашите приложения бързо и лесно. Инсталира се без икона. Може да го намерите в settings откъдето може да направите своите настроики. Ако сте инсталирали кракнато приложение, което не е заплатено в AppStore Auto app updater ще го пропусне. Също така, може да го намерите, и в репото на insanelyi

( http://repo.insanelyi.com)

Auto-App-Updater-Cydia-iPhone-iPod-iPad_thumb.pngAuto-App-Updater-Cydia-iPhone-iPod-iPad2_thumb.png

Видео

iClarifield

ModMyi

Линка към файла е оправен.

Редактирано от zdravko hristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейт-ва ли ви апп-овете автоматично всеки път този туик? При мен доста често пропуска...

Настроил съм го да гледа на 12 часа за ъпдейти, но и след 24 нотификициите на AppStore-a си стоят...

Как е при вас?

(Приложението съм го купил, не е кракнато)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си разрешил от сетингс/стор да сваля на 3г, естественно ще си стоят ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Саше, дал съм да сваля през 3G , но не съм дал отметки на Automatic Downloads в същото меню- може би това е бил проблемът.

Но аз съм задал в туика да ъпдейтва само през WiFi, защо му трябва отметката за 3G - само за да събужда телефона в зададения час ли?

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами като нямаш достъп до рутър, как ще ги сваля ако не работи 3г и не е разрешено автоматичното? :smile: Тоя "туийк" е напълно излишен. Б@хти тариката, от какво смъква кинти :) Трябва да се замисля по въпроса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че през последните няколко дни телефонът е постоянно около рутер и пак не ъпдейтва гадината. Иначе е ясно , че ще се озори без пуснато 3G и без рутер наоколо:)

И си напълно прав в разсъжденията си относно туика и девелопера му..

Едит:

Може би като единствен плюс на този туик е поддръжката на жестове през активатора и възможността чрез такива да ъпдейтваш всички налични ъпдейти от раз.

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...