Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

AudioRecorder - запис на входящи и изходящи разговори


Grievous

Recommended Posts

Записвайте редовно телефонни разговори директно на вашия iPhone!

Audio Recorder, така очаквания туик за iPhone вече е тук, за да докаже, че това е възможно!

С Audio Recorder можете да записвате телефонни обаждания, които може да слушате по-късно - бизнес разговори, насрочване на среща и т.н. Можете да ги съхранявате локално на вашия iPhone, след това може да ги прослушате, изпратите по електронна поща, или да ги изтриете.

След набиране на номер, отсрещната страна чува предупредително гласово съобщение, че разговора ще бъде записан. (Това е необходимо съгласие на другата страна, съобразено със закона в много страни!).

Audio Recorder не използва отдалечен сървър за съхраняване на вашите разговори, както други приложения използват като решение. Той записва данните директно на вашето устройство! Не е необходима интернет връзка, когато записвате разговор!

Audio Recorder автоматично уведомява другата страна, че разговорите се записват, но трябва да бъдете наясно, че записване на разговори без съгласието на другата страна е незаконно в много страни! Проверете това, за да се съобразите със законите на страната, преди да закупите или използвате това приложение. Автора или продавача, не носят отговорност, ако използвате това приложение по начин, който би довел до нарушаване на закона на страната.

Audio Recorder в момента работи само на iPhone 4S и iPhone 5 устройства. Актуализации с поддръжка за по-стари устройства ще бъдат публикувани след време.

Автор на този прекрасен туик е Elias Limneos, създател на CallBar, SBRotator, LSRotator, ScrollingBoard, Masks, CameraWallpaper, FoldersinFolders и други.

Може да инсталирате AudioRecorder, като добавите следното репо: http://limneos.net/repo

Audio Recorder 0.2.247 - оригинален .deb файл!

Audio Recorder 0.2-247

Свали

Изисквания: Mobile Substrate и PreferenceLoader.

Edit:

Току що я пробвах и мога да кажа само едно - уникално чист и кристален запис.

52d2a55c023e6b71.PNGcedd6df0ae62216e.PNG

3dd34e852984e2f7.PNGca0fe722843d1fcc.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колето ще става къртица на Яне Янев, вече има флашка с мен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В първия момент се зарадвах страшно много. После дойде момента в който прочетох, че трябва да имаме Cydia отново. До кога едно, две приложения ще ме карат да джейлвам телефона си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли настройка да се изключи предупреждението към другата страна , че разговорът се записва ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този скрийншот е от друга програма, която имам:

photogx.png

Редно е човека отсреща да знае, че разговорът се записва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих 2 пробни разговора ,но не намирам къде се записват-в самото приложение няма записи ...не що в настройките може би бъркам ...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има настройки какво и как да записва. Всички, входящи, изходящи или ръчно. Виж там... И друго... Пусна ли го от Settings?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах го - май трябвало на високоговорител да съм и тогава само става ,ако не съм не става ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

he9anuqy.jpg

Ето ми настройките,когато набера номер и отсреща ми вдигнат почва да брои секундите на разговора,но я няма иконката rec -на мен ми се появява като дам на високоговорител ,а като дам втори път на него записът спира ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предупреждението за запис ще може да се махне, като се замести файл с празен. ;)

П. С. Нормално е да има бъгове, все пак не е официален релийз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Grievous: Точно. /Library/PreferenceBundles/CallRecorderPreferences.bundle/, търсите респективно в en.lproj и en_GB.lproj - файлът с предупреждението е warning.caf. Правите си празен на негово място.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там, в редовете виждам едно код-че:

playWarningLocally

true

Знаете как става, да? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, но това може да се изключи и от самото приложение. По-скоро е това, което казва victor11

Интересното е, че сега ми го дава като инсталирана Audio Recorder

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През нощта го е решил, но не ми се занимаваше в 6.30. Туита е от преди 8 часа. Смених и заглавието на темата.

281d852289657a48.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Премахване на предупрежденията:

1. Изтеглете това: http://www.mediafire.com/?4cc5b1ebod3ce31

2. Разархивирайте го и го сложете двата файла в /Library/PreferenceBundles/CallRecorderPreferences.bundle/en.lproj

Редактирано от victor11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега видях ,че за 4s няма ауто запис ,само за 5 тицата -очаква се скоро да пусне и за 4s :)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лошо, много лошо!

Limneos е съобщил чрез туитър, че спира проекта Audio Recorder. Подробности, по-късно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очаквано. Освен ако не е първоаприлски т@шак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май не е... Втори ден вече репо-то му вади грешка в Cydia..жалко..

Би ли могъл някой да качи .deb-а в шапката на темата, че още вчера го затрих репото, като си мислех , че е локален проблем при мен , а очаквах ъпдейта за запис през ресийвъра при 4S и не бях инсталирал туика..

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...