Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Новата реклама на ЗАГОРКА


sstavrov

Recommended Posts

Здравейте. Някой разбира ли новите реклами на загорка. До сега видях 2 нови и не хващам никаква логика. Аз ли съм тъп или има нещо "велико" в тях , особено тази с Майкъл Болтън.

Event from Iconoclast using DT & SX

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всяка вечер умувам над тях... Нищо не схващам. Щяло да има развръзка :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се отказах да пия загорка след тази реклама :smile: Нещо много "гейска" ми изглежда цялата работа (простете ми за израза).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз, съм се отказал отдавна, по - точно откак на една бира 330мл, дрегерът ми показа 0,45!!! Също ме отказа фактът, че загорка ръгат царевична фруктоза в бирата! Аре, не! Мерси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи беше тема на разговор, след като я излъчиха. И аз не отбрах нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Самия факт, че има цяла тема и се дискутират нещата говори за това, че колегите са си свършили работата. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля , че брадатия от първата реклама когото го целува мацката пие бира с някакъв нов етикет. Демек той е модерен , а другия , готония е ????

Event from Iconoclast using DT & SX

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си.

Целта на всяка една реклама е да се обсъжда продукта/услугата.

Явно са успяли.

П.П.

Пия Стела или Шуменско Премиум-другите бири някак не са ми по вкуса,камо ли Загорка.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично "ползвам" каменица щото колкото и да изпия не се очагьосвам. Особено пък загорката , от втората и забегвам. Затуй не се разбирам с нея.

Едно време и шшшшшшшш беше ОК ама нещо им закуца рецептата.

Event from Iconoclast using DT & SX

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се лигавя с едно радебергерченце :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рекламите в днешно време ги правят най-вече атрактивни. Напразно е да се опитваш да „разгадаеш“ смисъла им, защото няма такъв, единствената цел е да се продаде продуктът.

Редактирано от Pe6o666
Не пиши с наклонени букви!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз харесвам рекламите. В днешно време все по-малко са качествени. Тази нито ми възбуди любопитството, нито ще ме накара да изпия една или повече бири! Даже напротив. Просто и аз като голегата по-горе, се запитах дали ми има нещо ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е бирата за мен: https://m.youtube.com/results?q=commercial%20palm%20breweries#/watch?v=I0m8y-lchC4

Незнам дали се намира в нашата Родинка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз харесвам една украинска, Славутич, но я няма тук :) Веднъж годишно я пия :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като сме се заприказвали за реклами на напитки:

На Загорка още не съм я гледал. Преди им бях абонат, ама нещо ме изгубиха. Сега подпийвам (по каса седмично) Каменица. Иначе най-добрата, която съм опитвал до сега, за мен си остава Столично тъмно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен в рекламата и двамата пият един и същи вид бира. Може би рекламират нов дизайн на бутилката и новата опаковка отгоре при капачката. Иначе и аз не разбрах какво точно е връзката в тия реклами ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Самия факт, че има цяла тема и се дискутират нещата говори за това, че колегите са си свършили работата. :smile:

Откъм обсъждаемост - да, но откъм покупка - категорично не. Много им здраве :smile:

Като сме заговорили за екзотики, умирам за Murphy's Irish stout. Лошото е, че тази която се продава в източна Европа е пълен боклук и няма общо с истината. Също харесвам Kirin и Red Stripe, но вече никой не ги внася.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 2 години съм минал на вайс бири (така наречените живи и не филтрирани бири) , а и напоследък по големите вериги постоянно има на промоции различни такива на цени за кенче от порядъка 0,90-1,30 лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Откъм обсъждаемост - да, но откъм покупка - категорично не. Много им здраве :smile:

Колега, само вметвам, че маркетинговите инструменти и резултати не се обвързват само с покупката, но за да не ставам досаден на аудиторията, спирам до тук. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Откъм обсъждаемост - да, но откъм покупка - категорично не. Много им здраве :smile:

Като сме заговорили за екзотики, умирам за Murphy's Irish stout. Лошото е, че тази която се продава в източна Европа е пълен боклук и няма общо с истината. Също харесвам Kirin и Red Stripe, но вече никой не ги внася.

Така е преди 12-тина дни бях в Дъблин за St. Patrick's Day и имах възможността да пробвам няколко местни бири включително Мърфиса и Гинеса, които бяха страхотни. Разбира се, нищо общо с това, което съм пил тук и в няколко други държави. Вярно, че в пъбовете ми ги сервираха наливни, а разлика между наливна и бутилирана бира винаги има, но бутилираната, която е за износ винаги ще е по-различна, слагат се повече консерванти и докато стигне до крайния потребител след месеци по складове, товарене-разтоварване, клатене и др. ... абе общо взето има много фактори, които променят вкуса и качествата на бирата, нормално е тук да е с друг вкус, но това не се прави умишлено. Говоря за бири, които са внос, не за такива като Хайнекен, Карлсберг, Корона и т.н. които се правят тук или в съседни на нас държави, там разликата е ясна от какво е. А и бирата не е като уискито, водката и другите спиртни алкохоли, които като ги бутилираш и след 1 година като ги отвориш ще са си пак същите.

П.П. Напоследък от българските бири най ми харесва Пиринското, за мен в момента е може би най-добрата българска бира на пазара. (лично мнение)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И нея я прее...полека - лека.

П.П. За разликите в Мърфийс и другите - имам предвид, че съм опитвал истинска, както наливна, така и бутилирана. Консерванти в продаваната по кралството няма. Тази която видях тук в карфур, беше произведена незнайно къде, в Ирландия не е със сигурност. Кутийките си приличаха на чисто менте, с едни замазани букви...а, на вкус, няма да ти казвам за какво дърво иде реч. Старозагорския хайнекен ми уби цялата фенщина към марката - изпия ли две бири вечер, на другия ден ме блъска главата. Пробвано десетина пъти, да отсея евентуална причина в мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз за бирите.И за мен пиринското е най добрата българска,но много слаба дистрибуция.Иначе хайнекена май 330 не се прави в Бг и на мен ми харесва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...