Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Мнението ви за този iPhone аксесоар - часовник?


mr_big

Recommended Posts

интересно ми е мнението ви за такъв тип продукти и по конкретно този часовник?

http://www.youtube.com/watch?v=jYgDAQVZLQo

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата в този и вид, е за говорилнята. Или врътни едно ревю към клипа, или отива в отвъдното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бих бързал,на фона на засилващите се слухове за Apple-ски такъв.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

моето лично мнение:

плюсове:

-качествено изработен продукт

-стилен външен вид, спортно ориентиран, дизайна ми допада

-особено ми е полезен по време на шофиране и на шумни места като в мол-а, тъй като не си чувам телефона

за другите функционалности не мога да коментирам, тъй като не ползвам нито "check in" функцията, нито "camera trigger".

като забравиш телефона часовника ти сигнализира, за момента не ми се е случвало да имам този проблем :)

минуси:

-приложението харчи много ток, съответно батерията пада по-бързо

-в настоящата версия на апп-а не съобщава за мейли, очаква се ъпдейт скоро

-не поддържа телефони под 4с

цената в България му е 250лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно и удобно. Мен би ме улеснило много, особено с "календар напомняне".

А часовника на Apple, вероятно 2014 ще излезе, цената на този часовник не е висока. Дизайна не е лош, струва ми се голям, не успях да открия къде пише размерите му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

моето лично мнение:

плюсове:

-качествено изработен продукт

-стилен външен вид, спортно ориентиран, дизайна ми допада

-особено ми е полезен по време на шофиране и на шумни места като в мол-а, тъй като не си чувам телефона

за другите функционалности не мога да коментирам, тъй като не ползвам нито "check in" функцията, нито "camera trigger".

като забравиш телефона часовника ти сигнализира, за момента не ми се е случвало да имам този проблем :smile:

минуси:

-приложението харчи много ток, съответно батерията пада по-бързо

-в настоящата версия на апп-а не съобщава за мейли, очаква се ъпдейт скоро

-не поддържа телефони под 4с

цената в България му е 250лв.

Къде в България може да се намери и да се купи на тази цена?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

размерите и спецификациите му ги има публикувани на сайта на производителя: http://cookoowatch.com/Product_Specification.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пич, ще имам ли щастието да видя поне едно изречение с главна буква?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си поръчах един такъв от Щатите ,бях постнал запитване в другата тема дето си е за часовници преди доста време :)

На мен ми харесва,но не е нищо особено за това го и продадох,ако си фен на глезотийките си го вземи ;)

п.п mr_big - къде в България го продават и е 250лв, зеления е 250 евро в сайта на cookoo watch

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера си го купих от iCorner в Мол България , за 249,90 лв. , с една година гаранция .Часовника е стилен на външен вид и добре стои на ръката , с качествена изработка и работи перфектно .Сигнализира при позвъняване , пропуснато повикване , аларма , падане на батерията под определен минимум и при отдалечаване му над 10 метра от телефона ( това последното е малко досадно).

Не успях да настроя да сигнализира при получаване на email и sms . Ако някой се се справил с това предизвикателство да пише как!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@mishocs до колкото знам зеленият е лимитирана серия и за него не мога да коментирам,

иначе бях написал къде се продават в БГ, но предполагам се е счело за реклама и модератор ми е редактирал мнението.

@hrelas не си чел внимателно предишното ми мнение ;) в сегашната версия на приложението не се поддържа й-меил нотификация за съжаление. надявам се в новата версия да са решили този проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В iCorner имат супер политика,не можеш да видиш часовника преди да го купиш -плащаш нещо което даже не си го пробвал,вчера бяхме в МОЛ-а с един приятел и не ни дадоха да го разгледаме,трябвало да го платим и тогава да отворим кутията -КРАСОТА

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз заради това не влизам в този магазин.

А относно часовникът-страшна работа,много ми харесва да закупя нещо и да чакам ъпдейт за да ми работят част от функциите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@mishocs някои път като си в София звънни ще ти покажа моя да разгледаш, ако имаш интерес. ти беше написал малко по назад че си имал зелен, нали?

@BulgarianSS напълно съм съгласен с мнението ти че един продукт трябва да се изкарва на пазара в завършен вид и мен много ме дразни това, че трябва да се чака ъпдейт. все пак мен си ме кефи моя часовник независимо, че не ми сигнализира мейлите :smile:

@The Shaman мисля че в рекламата беше показана нотификацията за мейлите и вероятно ако си в германия можеш да осъдиш производителя за подвеждаща реклама...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...